Wpis z mikrobloga

Dariusz się przespał z tym wszystkim, otworzył rano oczy i powiedział "pa tera".
Synek powinien przyjechać tym M3, klepnąć ojca w globus i zabrać mu dostęp do sociali oraz strony.

Jak to są te rodzime firmy to, jak dla mnie, ten giftpol może zginąć. Nie każda polska firma zasługuje na przetrwanie. Zaczynam być przekonany, że ta firma nie zasługuje.

Każdy kto uważa, że odpały szefa nie powinny rzutować na firmę, nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy.
Każdy kto uważa, że odpały szefa nie rzutują na pracę, produkt oraz jego jakość, nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy.
Polecam zatrudnić się w takim dariuszexie to zobaczycie jak to wcale nie ma przełożenia.

#dariuszebiznesu #januszebiznesu #pdk #giftpol ##!$%@? #heheszki #pracbaza
Biskupator - Dariusz się przespał z tym wszystkim, otworzył rano oczy i powiedział "p...

źródło: 38d96ac40d8bc38d147267ef14e7ec6c5ccf4ec42fc88e5a61a53fabbfd44c64

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Biskupator: Przecież jego syn to będzie jeszcze większy burak.
To biznes wielopokoleniowy. On tej firmy nie budował.
Jak myślisz, czy syn, który ma auto za ponad 500k jest jakoś mądrzejszy to raczej się mylisz.
To będzie jeden z tych co własnymi rękami zapracował na wszystko. Gorszy od samego Janusza, bo jeszcze bardziej odklejony od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
  • 2
@lojawyk: Ja tylko mówię, że ktoś mu powinien otrzeźwiacza sprzedać. Jeśli syn ma trochę oleju w głowie, bo ojciec ewidentnie ma tam sucho, to by jakoś na niego wpłynął. Jaki ten synalek jest nie wiem, choć się domyślam, kulturę przecież wynosimy zwykle z domu.
Absolutnie najgorsze, co może teraz robić ten Dariusz to dalej pyskować. Co on chce tym ugrać? Faktyczne wykończenie firmy? Mi to pasuje, a im? Wtedy się skończą
  • Odpowiedz