Wpis z mikrobloga

No i teraz zagwozdka - co robię "źle" czy po prostu thunderbird nagle oszalał?

Mam od zawsze konto na interii i pewnego pięknego dnia thunderbird przestał "rozpoznawać" zapisanego hasła, którego nie zmieniałem też od dawna więc nie widzę tutaj powodów do takiego działania. Potem przestał W OGÓLE nawet próbować łączyć się z kontem bo ani maili ani komunikatów o "złym haśle".

Natomiast mam jeszcze 2 inne konta - też na interii ale z nich korzystam do innych celów i w ich przypadku z przyjmowaniem poczty nie ma żadnych problemów.

Zagwozdka jest na tyle ciekawa, że na przeglądarce FireFox z masą dodatków bez problemu loguję się na to konto tym samym hasłem, które miałem wpisane w thunderbirdzie. Natomiast w Google Chrome z wyłączonymi wszystkimi dodatkami (bo próbowałem) nie mogę się zalogować - "błąd serwera". Pomyślałem, że to wina antywirusa (mam windowsowego i darmowego AVG - btw jak ktoś może polecić inny darmowy antywirus to poproszę bo ten jest momentami #!$%@?ący) no i nie pomaga ani wyłączenie ochrony ani dodanie thunderbirda czy Google Chrome do "wyjątków".

Co jeszcze może być "nie tak"? Czy olać to i zmienić menadżera poczty - a jeśli to jaki najlepiej?

Na fotce konfiguracja podana przez interię i nawet konsultanta, który coś tam próbował i też wymiękł - "nie mogę panu pomóc w temacie tego programu".

#poczta #pomocy #pytanie #thunderbird #it
NieWiemWiecSieWypowiem - No i teraz zagwozdka  - co robię "źle" czy po prostu thunder...

źródło: thunderbird

Pobierz
  • 5