Wpis z mikrobloga

#medycynaestetyczna #tiktok #famemma #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #uroda #zdrowie #medycyna
#mikrokoksy

Jakie zabiegi są potrzebne, żeby uzyskać taki efekt, jak ten Seweryn. Chłop ma 36 lat, więc też wiadomo, że nic nie poradzi na starszy wygląd ale widziałem jakiegoś tiktoka, że robił sobie powieki. Jednak mnie bardziej interesują kwestie ładnej i jędrnej cery.
Drugie zdj, to był jakiś filtr chyba ale ogólnie widać, że sporo kasy wpakował w swój wygląd.
LadnyChlopczyk - #medycynaestetyczna #tiktok #famemma #niebieskiepaski #rozowepaski #...

źródło: e2a62b2c-4b61-4a80-916a-4955931c9ded

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: Jeśli chodzi o cerę to pewniewstrzykiwanie jakichś koktajlów witaminowych typu kolagen, mezoterapie, witaminy c, no i botoxy w celu niwelowania zmarszczek
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: cera w sumie jak u każdego dbającego o siebie 36 latka, po lewej widać że miał jakieś problemy z trądzikiem które zaleczył. A jaki kosmetyk zauważalnie poprawia cerę to nikt ci nie powie, każdy reaguje inaczej i zwyczajnie trzeba metodą prób i błędów dobierać, ale podpowiem że mycie twarzy szarym mydłem i szamponem nie pomoże xD
  • Odpowiedz
@KELO9550 Nie no ja wiem, że same kosmetyki, szczególnie samo mydło, to mało ale w tym przypadku były na 100% zabiegi, bo no sam wrzucał korekcje powiek. A to są już drobne detale i raczej robi się je na końcu.
  • Odpowiedz
@KELO9550 A cerę, jak widać miał znacznie gorszą i nie chodzi mi o kwestie tradziku, tylko zmarchy i i ogólnie kondycję skóry. Nie widzę żeby miał trądzik na LEWYM zdjęciu.
Na pierwszy rzut oka widać, że coś było z ustami robionego. Wolumetria, to nie wiem, niby jeden z popularniejszych zabiegów ale on też miał już wcześniej nawet dobrą żuchwę. Może coś tam też robil, bo w sumie na pewno dość regularnie korzysta
  • Odpowiedz
@Kreation Ja wiem, że może to być filtr, makeup lub to i to. Ale wiem, że gość sobie robił właśnie powieki, gdzie w sumie to była najmniej ważna rzecz w jego wyglądzie. Także raczej były robione bardziej istotne rzeczy.
  • Odpowiedz