Wpis z mikrobloga

Na początku nie wierzyłem w te zapewnienia o zajebostosci tego stojaka serwisowego. Potem trochę wierzyłem ale za drogi.
Dzisiaj Mirek rano napisał że stojaki w Lidlu i poleca pedzic.
Popędziłem i w drugim Lidlu znalazłem przed ostatnia sztukę gdy inny się jeszcze zastanawiał ( ͡º ͜ʖ͡º)

Polecam Mirki bo sztos jakość, trzyma fason, porządny ciężki, ładny, stoliczek na narzędzia, śrubki. Uchwyt żeby kierownica nie dygotała. 149 zł?%!!( ͡ ͜ʖ ͡)

#rower
ShpxLbh - Na początku nie wierzyłem w te zapewnienia o zajebostosci tego stojaka serw...

źródło: temp_file6512460324760028243

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek na lidl online w dzień był w takiej samej cenie albo z 10zl taniej.
@ShpxLbh kurczę kupiłbym sobie taki stojak ale jak pomyśle.. Łańcuch czyszczę to rozpinam i czyszczę na boku. Jak coś wymieniam i kręcę kluczem to raczej musi być na ziemi to jak mocno dokręcona śruba i trzeba mocniej przydusić to pewnie z takiego stojaka już by średnio utrzymał rower. No ale fajna rzecz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@iquiet ja zawsze wkurzałem się gdy, zdejmowałem łańcuch do czyszczenia, gdy go zakładałem, gdy zdejowalem koła do mycia lub zdjęcia kasety do czyszczenia, weź tu odstaw rower gdzieś a to przerzutka, to może do góry nogami, ale gibie się, potem do góry nogami załóż koło, wszystko tak żeby się rower nie #!$%@?ł. Dosyć! XD
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek faktycznie ale ja ostatnio zmieniałem i jakoś nie zwróciłem uwagi na to, że nie wygodnie było. Po prostu zmieniłem i nie miałem „trzeba pomyśleć nad czymś żeby mi wygodniej było”. Może dlatego, że skupiłem się nad wymianą xd

A dętkę czy oponę to wymieniam tak, że koło odkręcam całe i na boku wymieniam, na stole
  • Odpowiedz
@ujdzie regulowałem też na kucaka xd

Nie mówię, że stojaki są ble bo sam chciałbym kupić sobie. Rok temu mialem to zrobić ale jak przyszło co do czego to pomyślałem „wszystko do tej pory robiłem bez stojaka więc po co mi?” Ale i tak chciałbym go mieć xd Durny łeb
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: Kiedy go nie miałem myślałem że to zbędny wydatek.
Kiedy jest nie wyobrażam sobie robienia czegokolwiek przy rowerze bez stojaka :D
  • Odpowiedz
sztos jakość, trzyma fason, porządny ciężki, ładny,


@ShpxLbh: xDDDDD toś się rozpędził

To jest najprostszy stojak do mycia roweru. I najtańszy, dlatego jest taki fajny. Wymień w nim suport to zobaczysz jaki on jest 'porządny'. Lepszy taki niż żaden, ale solidnego enduro za sztycę już nie powiesisz, o elektryku nawet nie wspominając.
  • Odpowiedz