Wpis z mikrobloga

Drogie #wykopz, nalezy poddać pod głosowanie nasze dalsze śmieszkowanie w #dayzsa.

Wczoraj juz był pewien ruch w kierunku czegoś nowego ale skończyło jak sie skończyło. A warto chyba gdzieś sie zadomowić na jakiś czas.

Więc czy...

1. nadal #wmoimsercutylkobalota gdzie znamy jej każdy zakamarek ale czasem nam odbija z nudów.

2. wczorajszy kierunek i zalążek tagu #wmoimsercuteztrochekrasno, bo cos nowego, blisko od spawnu i fajne miasta dookoła

3. #wmoimsercujednakcosinnego

Cza sie bedzie zastanowić.

@mieffer @aircraft @miernababcia @b4kus @d4kai @bunkier @piotrass007 @osael @mteden i reszta towarzystwa ocalałych

BTW. to moj #100 wpis ^^
  • 24
@mieffer: nie, wyszedl heheszkosmieszkizm, wszyscy byli w wiezy wiec ja mowie, ze biegne do wiezienia zeby nie siedziec wszyscy razem, @MiernaBabcia miał tylko ze mna pobiec a pobiegli wszyscy, jak chcialem spowrotem do wiezy to w ramach uberheheszków znow wszyscy chcieli biec

@piotrass007 tylko, ze twoje pobieranie krwi mnie nie zabilo i powiedziales chociaz 'sorry' a vlad tylko jakies kretynskie tlumaczenia i nawet nie był laskaw zbierac ze mnie rzeczy a
@b4kus: (#) no właśnie o to przyzwyczajenie do heheszków mi chodzi. Na balocie zwykle można sobie pozwolić, w krasno trzeba trochę czuwać :)

@MtEden tej, ja rozumiem że z rejdżującego bakusia jest beka, ale wiesz że później jest drama na jakiś czas :P

@olesiu ale jak powiedziałem że są goście to nikt nie potwierdził, że przyjęli, nie poustawiali się, a vladek se afkował na pięterku ;p

#wykopzdrama #wykopzseriousbusiness
@MiernaBabcia: i Ty brutusie przeciwko mnie?!

@b4kus: skończ już bóldupować, zdarza się. Nie wiedziałem, że debil od którego wziąłem pistolet załadował pocisk do komory bo nie było magazynka a że akurat celując w ścianę wbiłeś mi pod celownik - zdarza się, przepraszam ;-) To tylko gra i tak później miałem #instantkarma jak wpadły #!$%@? do więzienia

@piotrass007: jeden co wie, że to tylko gra :-)
@MtEden: tzn ja mam #!$%@? - nie gram z toba i sprawa prosta, ty nie musisz sie denerwowac moim boldupieniem a ja twoim kretynizmem :)

a i tak wiadomo jak mi rage przejdzie, ze bede gral normalnie z kazdym