Wpis z mikrobloga

@niemily: jak by mój ojciec miał taką dziarę to bym się go wstydził. Nie lubię oceniać ludzi po wyglądzie ale jak bym rozmawiał z człowiekiem który wytatuował sobie imiona dzieci na twarzy to zakładał bym że mam doczynienia z osobą wywodzącą się z patologicznego środowiska. Może zyskasz tym szacunek seby ćpunka spod zabki ale normalni ludzie będą cię traktować jak kogoś z nizin społecznych
@rafal4432 widze ze sporo jeszcze nauki przed toba. nie mam tego za zle bo za malo jeszcze wiesz widocznie. Cały jestem podziarany ale te imiona zasluguja na najlepsze miejsce.
@niemily:z doświadczenia wiem że faceci którzy na każdym kroku zaznaczają swoją "miłość" do dzieci zazwyczaj nie są dobrymi ojcami i często mają nawet problem z płaceniem alimentów na czas. Taka rada od trochę młodszego kolegi i też ojca, zamiast poświęcać czas i pieniądze na udowadnianiu wszystkim jak bardzo kochasz swoje dzieci, poświęć je na chłopaków, będą pamiętać chwilę które spędziły z toba, bo tylko to się liczy.
@rafal4432 no coz, wspolczuje ci w takim razie doswiadczenia, my jestesmy szczesliwi oraz dumni ze swoich relacji, nie potrzebujemy alimentow, czasu mam az nadto a to wydziabal mi stary druh za przysluge. Zawsze mozesz probowac zmienic towarzystwo na lepsze bez konfiidentow pozdro
@niemily: widzę że reprezentujesz kulturę ulicy i wierzysz w te bzdury o honorze i ziomkach co pójdą za tobą w ogień. Stary dorośnij, jak masz dzieci i żonę to się nimi zajmij a nie gadasz pierdoły o towarzystwie bez konfidentów. Widać że jesteś po 40 a zachowujesz się jak nastolatek, dzieci ci napewno podziękują jak za ziomala pójdziesz w pasiaki.
@rafal4432 widze ze mylnie oceniasz ludzi swoja miara, zapewniam cie ze moja rodzina ma sie lepiej niz myslisz, nie potrzebuje tego typu porad wiem co dla nas dobre i jak to zapewnic