Wpis z mikrobloga

@The_Rainman: Jest możliwość dodawania alternatywnych sklepów, ale żaden jak dotąd nie powstał (przynajmniej oficjalnie pod tą wersję), bo Apple to uprzykrzył, jak tylko mógł.

Mnie jednak to różnicy nie robi, bo i tak instaluje sobie aplikacje spoza sklepu i to od dawna. Mam zmodowany YouTube, YouTube Music (choć i tak nie korzystam), Spotify (mimo że mam za darmo, to i tak jakoś lepiej mi się korzysta z Apple Music) i jest
@The_Rainman: korzystam z Sidelodly. Aplikacje odświeżają się same, jak tylko włączę komputer i telefon jest gdzieś obok podłączony pod to samo Wi-Fi. Także, odpada ci konieczność utrzymywania jeszcze sklepu i masz 3 aplikacje. Miałem wcześniej AltStore, ale jednak jest on zbyt zawodny.
@CzyToHipHopyCzyToJuzRapy: ta. Nie masz możliwości instalacji aplikacji spoza sklepu. Ten update zmienia jedynie to, że możesz zainstalować aplikacje, ale z alternatywnych sklepów z aplikacjami. Aplikacje muszą spełniać podstawowe standardy integralności platformy (jej aplikacje nie mogą ingerować w system). Zresztą, więcej poczytasz, o tym tutaj: https://support.apple.com/pl-pl/118110

Na razie jeszcze takie sklepy nie powstały. Poza tym, właściciele takich sklepów „muszą okazać akredytywę na kwotę co najmniej 1 miliona euro” i przejść proces