Wpis z mikrobloga

Czuję się przytłoczony brakiem środków finansowych, a zbliżające się 26-te urodziny tylko pogłębiają moje poczucie bezradności. Nie mogę sobie pozwolić na to, by dalej tkwić w tej beznadziejnej sytuacji, muszę znaleźć sposób, aby poprawić swoje życie i uniknąć dalszej stagnacji. Na chłopskie: Potrzebuję kasy i to dużo, za 10 miesięcy będę miał 26 lat, nie chce dalej czuć się bezwartościowy ()

#swstory #depresja #emigracja #praca
SaintWykopek - Czuję się przytłoczony brakiem środków finansowych, a zbliżające się 2...

źródło: temp_file6072409292319034603

Pobierz
  • 15
  • 1
jedynie pogłębi depresji i zrobisz magika na najbliższym moście.


@wersalski_kasztaniQ Takie myśli biją mnie po ryju coraz częściej, nieraz zbyt mocno. W zeszłym roku chłopak z którym dwa/trzy lata temu pracowałem powiesił się na drzewie. Kolega z gimnazjum chyba wziął z niego przykład, inne drzewo ale ta sama metoda.
@SaintWykopek: 24lvl tez za mieza, po tym samym kierunku z ta sama refleksja o byciu cyferka bez fachu. technik inf zabil we mnie zapal do uczenia sie programowania, teraz musze sie tulac po niezbyt ciekawych pracach. Ostatnio nawet szukalem praktyki tylko zeby sie nauczyc jakiegos fachu jednakze znalezc taka oferte to graniczy z cudem, albo po prostu jestem akustyczny.
  • 0
Byłem tym gościem kilka lat temu. Wyjechałem kasa się w #!$%@? zgadza ale co po pieniążkach jak zmarnowałem x lat siedząc gdzieś po zadupiach zamiast układać życie w Polsce. Zwłaszcza ze ktoś na mnie czekał a ja szukałem kokosów.


@wersalski_kasztaniQ No właśnie ja na x lat jechać bym nie chciał, wystarczyłoby gdybym zarobił te 80-100tys.