Wpis z mikrobloga

Z wymianą sprzętu jest nieraz jak ze zmianą pracy: kiedy już masz nowy, ani myślisz wracać do starego. Dlatego w ramach #misjazmianawit przygotowaliśmy dla Was razem z Logitech #konkurs, dzięki któremu zamienicie swoje obecne myszki i klawiatury na nówki sztuki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Aby mieć szansę pożegnać się ze starym sprzętem i położyć na biurku nowy od Logitech wystarczy, że odpowiecie na proste pytanie:

Wymiana, jakiego sprzętu sprawiła, że nie chcieliście już nigdy wracać do poprzedniego?

Wykażcie się kreatywnością, bo do zgarnięcia są:
-> 2x klawiatura Logitech MX Keys S
-> 3x myszka Logitech MX Master 3S

Więcej o nagrodach poczytacie w naszym artykule, z którego dowiecie się, jak zadbać o komfort i produktywność w pracy programisty.

Na wasze odpowiedzi czekamy do końca tygodnia (17.03.2024), a nagrodzimy jak zawsze najciekawsze zgłoszenia! Pełny regulamin tutaj.

#konkurs #justjoinit #programowanie #praca #pracait #technologia #programista15k [wspolpraca barterowa z Logitech]
JustJoinIT - Z wymianą sprzętu jest nieraz jak ze zmianą pracy: kiedy już masz nowy, ...

źródło: 431171164_807814768049353_381905483963853500_n

Pobierz
  • 33
@JustJoinIT: Zacząłem swoją przygodę z bieganiem 5 lat temu i zawsze celowałem w smartwatche z GPSem do 500zł, ale odkąd wymieniłem swój zegarek biegowy na Garmina Forerunnera 955 za 2,5K już wiem, ze nie wrócę do tych z niższej półki. Mogę w nim konfigurować praktycznie wszystko, aplikacja jest przejrzysta i dostarcza wielu przydatnych wskazówek. Dzięki niemu zacząłem częściej biegać i poprawiać swoje wyniki, zaś funkcje alarmowe poprawiają bezpieczeństwo, bowiem pozwalają na
@JustJoinIT:

Zamiana klawiatury mechanicznej na Logitech MX Keys dla programisty to jak odejście od staromodnego roweru na koła drewniane i przejście na superszybki elektryczny hoverboard. Szczególnie kiedy twoja stara klawiatura Logitech zaczyna trzeszczeć i jej klawisze zaczynają się zakleszczać, jakby próbowały uciec przed twoim intensywnym kodowaniem. Wtedy MX Keys wydaje się być ratunkiem wysłanym prosto z niebios programistycznych!

Każde naciśnięcie klawisza na MX Keys to jak muśnięcie piórkiem, a nie jak
@JustJoinIT: Nie kupię już drukarki innej niż brother i myszy innej niż logitech.

Z klawiaturami śmieszna sprawa, bo kupiłem kiedyś najtańszą jaka była w sklepie - logitech k120. Tak sie do niej przyzwyczaiłem ze lepiej mi się na niej pisze niż na sporo droższych. Kupiłem ich w sumie z 7 (kilka stanowisk w firmie i jak ktoraś się zepsuje to kupuję kolejną taką samą za kilkadziesiąt złotych i tak już jade
@JustJoinIT największym game changerem w moim przypadku był materac haha mógłbym powiedzieć wiele, ale odpowiedni stelaż i materac który wybrałem chyba 3 miesiące sprawił że zupełnie zmieniłem podejście do spania, nie śpię dłużej, ale kładę się wcześniej. Każdemu polecam, rozkładana kanapa to zupełnie coś innego. Ale w drugą stronę mam z komputerem, zmieniłem macbooka po 11 latach z pro 13 z 4gb ramu na pro 16 z 32gb ramu i szczerze częściej
@JustJoinIT zmiana monitora na zakrzywiony. Patrzenie w płaski monitor większy niż 22 cali z takiego bliska nie ma racji bytu
(Bezprzewodowa klawiatura membranowa z niskim profilem i bez dodatkowych klawiszy funkcyjnych? Nie dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º))