Wpis z mikrobloga

Jestem w trakcie nauki angielskiego, aktualnie poziom to jakieś B1, jednak chce się nauczyć mówić lepiej. Czy wykupował ktoś z was kurs rock your english i jest w stanie podzielić się opinią ? Aktualnie uczęszczałem na korepetycje z angielskiego jednakże cena to 50 zł za godzinę, ale jedyne co robiliśmy to przerabialiśmy czasy, których przecież mogę się sam nauczyć z filmików. Chciałbym zatem spróbować tego kursu tylko proszę o informację kogoś kto faktycznie był i może podzielić się opinią #angielski #kursy #nauka #angielskizwykopem
  • 8
@Kordzioo: Mówisz babce, że ty chcesz mówić i na tym głównie Ci zależy i nie potrzebujesz obecnie mówić mega dobrze gramatycznie, b potrzebujesz to tylko do small talku ale żeby rażące błędy takie jak is are poprawiała. Chcesz tylko mówić bo gramatykę właśnie sam możesz przerobić tak samo słuchanie i czytanie, dlatego ja nie biorę Polaków, bo głupio mi jakby się postawić a lasce z RPA za 20zł, gdzie jest bariera
@razdwatrzy55 aktualnie płaciłem 50 zł za godzinę, i do tej kwoty szukam, aczkolwiek im taniej tym lepiej bo wtedy będę po prostu częściej chodził, ale nie chce też zaniżać ceny kosztem jakości.
@Kordzioo: babka z rpa, którą rok temu miałem za 16zł od razu podwyzszyla na 24zł jak brałem ją w czerwcu, czyli po pół roku była tak samo "dobra" jak na poczatku, a brała juz wtedy 40zł

u większości tutorów to mam wrażenie, że ja jestem prowadzący i babka tylko udostępnia buzie do gadania xd ja wybieram temat itp w sumie to lepsze niż jedna babka narzuciła swoje prezki i uczyła mnie
@Kordzioo: ooo kurde stary, to bez sensu, do czego potrzebujesz tego ang? ja nie jestem zwolennikiem uczenia sie gramatyki, chyba, że "like baby" poprzez input(reading listening)
z seriali polecam na start na a1-a2 extra
na a2-b1 total drama island jest bardzo dużo tego
znajdziesz to a yt dopisujac full episode
elephant podcast i listening time najlepsze podcasty według mnie na yt