Wpis z mikrobloga

@Notes mnie to nie obchodzi co robi twoja kobieta( raczej ociera się o murzynow), ale to jest akurat czyjaś żona i to nie jest tak, że my jej zaglądamy biednej do łóżka tylko robi pośmiewisko z siebie i swojego partnera czynami uznanymi przez społeczeństwo podchodzące pod zdrade
Śmie umawiać się z kim chce xDDD
Twoje dzieci też akceptują nowego kolorowego przyjaciela mamy?
Xavi przyznał Ci numer 0 Cucoldinho
  • Odpowiedz
@Fejernordczyk: dalej nie wiem skąd te wnioski o jakiś murzynach ale za to Ty czarno na białym udowadniasz, ze jestes typowym p0laczkiem ktory swoje toksyczne frustracje musi leczyc pluciem jadem w internecie ;)

@Aldehyd_Glutarowy no nie do konca... niech jeden z drugim zapyta sie pana roberta co on o tym mysli i czy jest tam cos narzeczy. (nikt z was sie nie zapyta bo pan robert ma was gleboo w dupie)
jesli robert wam powie, ze ania go zdradzila to stane w pierwszym szeregu, zeby na nia splunac.
a poki co to laska po prostu TYLKO
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: poki co moj gównomemik zbiera wiecej plusów niz Twoja gównopoezja xD
chyba o to masz taki wielki ból dupska za kazdym razem xD
idz tam zobacz co na Twoich patolskich tagach sie dzieje a nie zawracaj mi tu gitary karaluchu
  • Odpowiedz
chyba o to masz taki wielki ból dupska za kazdym razem xD


@Notes: 3/10 jak cię interesują opinie to zobacz sobie ilu ludzi tu ma cię za cuckolda XD Ale wtedy to populizm i zesranie, wiadomo za to jak ciebie ktoś pochwali to mądry inteligentny i ślinę jego zębami byś łapał. Skąd te kompleksy?
  • Odpowiedz
to zobacz sobie ilu ludzi tu ma cię za cuckolda XD


@Usmiech_Niebios: wyzwiska frustratów co nigdy nie zaruchali? bicz plis

idz tam lepiej zobacz co robi #sebcel albo poskladaj jakies krzywe rymy na temat anime samcu omega ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Notes: sebcel jest na podobnym poziomie wyparcia do ciebie odnośnie bycia człowiekiem sukcesu i właśnie nie nagrywa, więc zastępujesz go godnie XD
Swoją drogą zastanawiałeś się kiedyś czemu ja mogę nazywać cię tępakiem na podstawie wyłącznie postów z danego wątku ignorując to co piszesz gdzie indziej a ty przekopujesz się przez mój profil żebym żył za darmo w twojej głowie? Pamiętam cię po prostu jako tępaka który nie umie rozpoznać
  • Odpowiedz
wyzwiska frustratów co nigdy nie zaruchali? bicz plis


@Notes: to że ci dziewczyna da raz na dwa miesiące za to że wychowujesz jej dziecko innego mężczyzny nie robi z ciebie wielkiego ruchacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba całe twoje konto to "hey man, leave her alone!!1!1!1"
  • Odpowiedz
czy tylko #!$%@? populistyczne glupoty pod publiczke zeby wylapac duzo plusow od #!$%@? mentalnie podobnych tobie?


@Notes: ciekawe ze pisze to ktos kto daje takiego mema. Rownie dobrze mozna by zamienic opisy i u gory dac - feministki gdy pisza ze mezczyzni zarabiaja wiecej, a na drugim feministki gdy widza mezczyzn ktorzy dzieki ciezkiej pracy awansuja i zarabiaja bardzo dobrze jako kadra kierownicza...
  • Odpowiedz
@Miche8768 @abgaha póki co to widzę tu tylko stulejki które na trzy słowa gorzkiej prawdy pobiegły do moderacji z płaczem.
Dajcie sobie już spokój bo im więcej frustracji i jadu w was kulinarny szybciej wpakujecie się do trumny. Dbajcie o zdrowie mordeczki
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios oooo wykopkowi się zagotowała ciecz w głowie i para poszła uszami xd tak wie widzę samcu omega jak już zaczynasz wyzywać bo brak ci argumentów. Narażka przegrywie
  • Odpowiedz