Wpis z mikrobloga

Firma mnie znowu wysłała do innej pracy, jak na ten moment najgorszej. Przerzucasz 15-20kg bloki sera z palety na paletę przez kur...9 godzin. Kierownik trochę zna polski bo ktoś z rodziny Polak. Kierownik potrafi powiedzieć że lubi Polaków bo dobrze pracują, czy że Polacy są najlepsi bo się nie lenią, no zajebiste komentarze. Olbrzymi budynek a kawy nie mają, musiałem iść do biura żeby o nią zapytać, z takiego dzbanka z kawą mi nalali, firma wielka że jpr. a magazynierzy nie mogą się kawy napić. Na zachętę dostałem parówki z Bifi, jedna z największych chemi jaką idzie dostać w Niemieckich sklepach, te parówki degradują się wolnej od plastiku. Facet po prostu sprzątał szafę, Ich data kończy się do 21 marca () No i jak zawsze na busa czekałem ponad godzinę.
#swstory
SaintWykopek - Firma mnie znowu wysłała do innej pracy, jak na ten moment najgorszej....

źródło: temp_file2805307747596751737

Pobierz
  • 58
@SaintWykopek jakby cię zaczęła monotonii pracy męczyć i walka z nudą, to na fizycznej pracy w DE dla mnie zbawieniem było ściąganie podcastów offline z google podcast, z samego rana lub po przerwie wrzucałem kolejkę to nawet codzienne nadgodziny nie robiły już różnicy i wyszło że wolałem po 12h rzucać po 10kg śliwki na bandę niż się zmieniać z kimś i musieć udawać że ja przebieram xD. A było blisko żebym szybciej