Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Pan_Orama ja to wiem, też lubię pograć, szukam tylko czegoś w co możemy pograć czasem w weekendy we dwoje, bo ile można w tekkena albo Fifę ( ͡º ͜ʖ͡º).
@ulkaaa: podbijam unravel 2 (dla mnie najlepszy local coop, chociaż dość krótki), trine i trine 2 też przyjemne, możesz też sprawdzić as dusk falls, bardzo niecodzienna gra ale fabuła mocno wciąga. Poza tym wszystkie powinny być w xbox game passie więc możesz trochę przycebulić xD
@ulkaaa Overcooked 1 i 2 są super, Unravel Two też angażujące we dwójkę, do tego bardzo ładne.


@Salpinx: po Overcooked związek się rozpadnie albo się pozabijają, zamiast tego polecam Moving Out 1 lub 2. Unravel Two przezajebiste, też polecam.
@ulkaaa:
- Don't starve together (ciężka ale baaardzo dobra)
- Nobody saves the world
- Diablo 4
- Alienation
- Helldivers
- Borderlands 3
- Tomb Rider: Temple of Osiris
- Ratchet & Clank
- How to survive 1 i How to survive 2
- Rayman Legends
- DYSMANTLE

Moimi topami, które przeszedłem były DYSMANTLE, Dont starve, Helldivers, Tomb Rider, Ratchet, Rayman i How to survive 1 i 2
@ulkaaa: Nie pojawiło się - właściwie dowolne gry z serii LEGO. Jeżeli jesteście fanami uniwersum np. Harry'ego Pottera, Władcy Pierścieni czy Gwiezdnych Wojen to same gry mają masę smaczków czy easter eggów z filmów. A przy okazji niezobowiązująco można prowadzić destrukcję klockowego otoczenia odtwarzając historię z danych filmów
@ulkaaa: Ograłem z żoną chyba większość tych, które są coopowymi grami, poza Diablo, Baldur's Gate i Fifą (ja gram, żona zna, ale z "patrzenia" jak się debil denerwuje :>). Były to między innymi Ark Survival, Luigi's Mansion 3, Tools Up!, Overcooked 1 i 2, Moving Out, Mario Kart 8 Deluxe, Crash Team Racing, It Takes Two i A Way Out. Najlepiej wspominam (i w tej kolejności): It takes Two, Overcooked 2,