Wpis z mikrobloga

@1-1-1-1: A czym jest renta wdowia jak nie właśnie dodatkiem do kobiecych emerytur fundowanych przez facetów? One to wprowadzą tylko w innym opakowaniu a debile się nabiorą.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: problem z tymi z lewicy jest taki, ze ci ktorzy wyladowali na tym szczycie wladzy, nigdy nie zyli, tak jak zyje 95% ludzi. wczoraj skomentowalem jakies razemce post, w stylu ze zamknietymi oczyma moge powiedziec, co robisz w zyciu, tj; ze nigdy nie pracowalas, masz bogatych starych i te twoje pomaganie to takie hobby. co mi odpisala? ze pracowala w administracji lodnyskiej i zeby udowodnic mi teze wyslala mi swoj
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: nie będziemy podwyższać wieku emerytalnego, żeby był równy, tak jak to ma miejsce w 20 innych krajach unii, na które się często powołujemy bo nie i #!$%@?. Po prostu zabierzemy z pieniędzy wypracowanych przez facecików, jeśli zajdzie taka potrzeba
  • Odpowiedz
@1-1-1-1 no szok, że męskie pipki z reddita krytykuja wypowiedz lewicy. Spodziewalem sie, ze chlopaczki z reddita to jeszcze beda bili brawo, ze sie ich krótko trzyma, a tu krytyka. Co sie dzieje, ała fashysm.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: i tak sobie nie raz mysle, dlaczego lewica nie ma tych stalych minimum 30% skoro ten program jest taki ludzki. chociaz moje poglady sa bardzo skomplikowane, to obracam sie w towarzystwie lewicowym i wiem dlaczego tak jest.

nonstop musze sie klocic z jakimis r0skimi smieciami w internecie broniac polskiej racji stanu i ukrainy, ale niech ktos mi wytlumaczy kto #!$%@? wpadl na pomysl przetlumaczenia strony razem na ukrainski i angielski?
TeKNoRbErT - @1-1-1-1: i tak sobie nie raz mysle, dlaczego lewica nie ma tych stalych...

źródło: Screenshot 2024-03-12 at 19-34-11 Razem budujemy inną politykę - Strona oficjalna partii Razem

Pobierz
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: nie mogę uwierzyć w to że kukoldy się ogarnęły xDD. To co każdy normalny człowiek wiedział od kiedy tylko oddziały feminazistek zaczęły się formować w tym chlewie teraz po tylu latach dociera do tych idiotów, którzy pewnie sami na nie głosowali. Bany im #!$%@?ą na reddicie, skończy się krytykowanie kobiet i będą na kolanach przepraszać za mizoginię xD.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Dobra, ale to tez jest robienie sobie jaj z seniorek tak po prawdzie. One nie proponują, ze seniorka dostanie wyższa emeryturę za nic. Mówią, ze będą "zachęcać" żeby dłużej pracowała. No ok. I teraz gdzie ta seniorka ma iść pracować, żeby mieć te wyższa emeryturę? Jak kobiet po 60 nikt nie chce zatrudniać.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Pomylila sie. Nie maja nizszej emerytury bo dluzej zyja - w ZUS zrobili to tak, ze liczac emeryture biora srednia oczekiwana dlugo zycia kobiet i mezczyzn - jakby wzieli tylko srednia z kobiet to by mialy jeszcze nizsza.
  • Odpowiedz
I teraz gdzie ta seniorka ma iść pracować, żeby mieć te wyższa emeryturę? Jak kobiet po 60 nikt nie chce zatrudniać.


@localoca: nauczycielki i pracownice służby zdrowia są proszone, żeby zostały dłużej w pracy, ale nie chcą (ich prawo, też bym miał wywalone). Jest bardzo niskie bezrobocie i ludzi pracujących będzie brakować jeszcze bardziej, zwłaszcza z doświadczeniem.
  • Odpowiedz