Wpis z mikrobloga

@Saddam_Husajn: XDDD no ta osiągnąć, tak jak gardze Stonogą tak prawde powiedział o tych p0lakach i ich osiągnięciach XD praca w korpo i karta z debetem to wasz majestat. P0lacy biedacy.

Beke mam z waszych osiągnięć biedaki z HRU za 7k miesięcznie (o ile chociaz tyle macie) XDDD

średnia krajowa 7k brutto to jest 1500 dolarów niecałe XD ja pyerdol ogarnijcie sie biedaki.
  • Odpowiedz
@Gieniu_s: oczywiście, każda mikrosekunda nie spędzona na chlonieciu "wiedzy" że zdroju mądrości incelskich biskupów poświęcana jest wyłącznie na pisanie otyłym julkom że są wspaniałe. Thats how mafia works.

A OP jest napalony na dowiedzenie się co mają w głowie julki jak sam napisał po to aby zajmować się wszystkim tylko nie julkami. Faktycznie, ma to sens
  • Odpowiedz
Zamiast poprawić program nauczania i daćlepsze pieniądze, żeby ludziom się chciało i żeby przyciągnąćzdolnych to lepiej powiedzieć, że to wina nauczycieli xD


@szybki_zuk: XD Przecież pieniądze są w szkołach prywatnych tylko tak jak napisałem tam ocenia się również wyniki takiego nauczyciela i to tym niedorajdom nie pasuje, a że masz za daleko do łba żeby to zrozumieć to już twój problem.

To są w znacznej większości darmozjady niczym nie różniące się
  • Odpowiedz
@Moryc_Jajko: Ja #!$%@?ę, ja w gimnazjum pisałem teksty które były lepsze stylistycznie, chłop robił nawet śmieszne filmiki czasami ale niech się nie bierze za pisanie książek
  • Odpowiedz
Pewnie ból doopy neuropejskich kukoldów był jednym z powodów dla których wyszło to arcydzieło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Niesamowite jak przegrywy uważają że ich wyzwiska kogokolwiek ruszają xD
Niczym małpa w zoo drapiąca się po dupie za kratami i uważająca że wygrała argument bo rzuciła w człowieka bananem.
  • Odpowiedz
  • 0
@eaxata

nie wierzę, że coś takiego istnieje i że autentycznie zrecenzował to Bosak xD


Cóż, bo Bosak się pod tym nie podpisał ( ͡° ʖ̯ ͡°) to, o ile się nie mylę, skopiowany tweet Bosaka, jak było głośno o Gonciarzu i Szarpanki stał się popularny na chwilę.
  • Odpowiedz