Wpis z mikrobloga

Zgłosiłem widocznego trolla co nawala tylko o UKR i sieje kacapskie fake newsy, na głównej znalezisko spadło.
Ale co z tego dla @wykop @a__s @m__b chłop może dostać najwyżej miesiąc banaXD

Naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści, rozpowszechnianie informacji nieprawdziwych do 2024-04-11 08:11:38


Nawet nie wiecie ile tu jest takich kont, z głównej łykają wszystko.
Ostatnio czytałem ciekawy komentarz, nie pamiętam kto to napisał, ale wyjaśnił wprost - nawet pseudo memy sieją dezinformację, bo później taki Janek sobie wejdzie na główną, zobaczy nagłówek, nie sprawdzi źródła i po 5 sekundch zacznie co innego robić i zostanie to w jego pamięci. Gdzie jak będzie miał okazję to pochwali się co kiedyś przeczytał na portalu wykop.pl

Ten portal niedługo zdechnie i zostaną wam ruskie boty, trolle mateckiego i wyborcy konfederacji + kilku masochistów co będą ich punktować.
Na Wykop 2.0 nawet nie dodaliście opcji na ile konto dostało bana i trzeba sobie skrypt wgrywać.

Ja już sam na główną zerkam mało, wystarczy sprawdzić, że większość znalezisk ma po 200-500 wykopów maksymalnie, przecież to jest ogromny spadek i uwierzcie, że to nie tylko przez aktualizację portalu.

Utworzone 7 miesięcy temu @WM2019

https://wykop.pl/link/7390647/zolnierz-z-zespolem-downa-w-ukrainskim-wojsku-18-napisy-pl

#rosja #ukraina #wojna #onucacodzienna #polityka #wykop #csiwykop #afera #stobanowdlaruskichonuc
d4wid - Zgłosiłem widocznego trolla co nawala tylko o UKR i sieje kacapskie fake news...

źródło: kolejnyork

Pobierz
  • 9
  • 1
@d4wid: No i lux. Też zgłaszam tych zdradzieckich pionków i namawiam do tego same. Nie patrzcie biernie, działajcie.


@KwadratF1: problem w tym, że wykop sra na użytkowników i nie daje permów, tylko bany na miesiąc.
Mi się już powli nie chce zgłaszać
@d4wid: jak Lukardio zgłaszał to jeszcze to działało teraz siadło, bo ile można przy bezczynności moderacji.

Najbardziej podobają mi się mityczne standardy moderacji gdzie ja za opisanie Trumpowych wycieczek na wyspę Epsteina dostałem bana, a gość piszący ze Putin miał racje i Polska kolaborowała z Faszystami i sama się prosiła o atak „twoje zgłoszenie odrzucone”

Ostatnio inny pisał o Ukrainie jako o pseudopanstwie. Również zgłoszenie odrzucone

Ale jeden pozytyw jest taki