Wpis z mikrobloga

@onepnch: Jeśli tak zamierzasz zrobić, to chociaż ćpaj w dobrym towarzystwie ekstraordynarnych, wyjątkowych i hiperinteligentnych ludzi. Takie osoby mają największe skłonności do nałogów (głównie narkotyki), najczęściej w nie wpadają, ale pozostają cały czas osobami wybitnymi o ponadprzeciętnej inteligencji. Wiedza, Nauka i Ćpanie.
  • 2
Jeśli tak zamierzasz zrobić, to chociaż ćpaj w dobrym towarzystwie ekstraordynarnych, wyjątkowych i hiperinteligentnych ludzi. Takie osoby mają największe skłonności do nałogów (głównie narkotyki), najczęściej w nie wpadają, ale pozostają cały czas osobami wybitnymi o ponadprzeciętnej inteligencji. Wiedza, Nauka i Ćpanie.


@ValandilNW: Wiem dlatego lecę solo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pethaf: Miras, jakbyś zobaczył katalog przyczyn sięgania po narkotyki to by Ci kopara opadła. Niestety z czasem się on zaczął bardzo zawężać i aktualnie najczęściej ludzie ćpają bo:
a) ucieczka przed so called rzeczywistością
b) bo wszyscy ćpają
c) bo subkultura
d) bo muzyka & muzyka & imprezy
e) bo nudy
f) bo tak

Jak trafisz to wysyłam Ci blika na 21,37.
@ValandilNW subkultur już nie ma, nikt się do ucieczki nie przyzna będąc badanym czy ankietowanym. Według mnie przyczyną pierwszego sortu jest muzyka&muzyka&imprezy. Nudy czy bo tak to fikcyjna odpowiedź na realne pytanie i też problem.
@Pethaf: Bardzo dobra, syntetyczna analiza. Odrzuciłeś jednak fakt, że często ludzie będący uzależnieni i jednocześnie niemal nieustannie pod wpływem jakiejś substancji zatracają kontakt z rzeczywistością, z pojedynczymi lub systematycznie występującyi epizodami psychotycznymi, wypierają ją i są już tak wyniszczeni pod względem - szeroko pojętym - biologicznym, że nie umieją racjonalnie odpowiedzieć na to pytanie ("nie wiem", "bo tak", "bo mogę", "bo lubię", "bo chcę"). Druga grupa różni się tym, że jest
Paradoksalnie jeden z najbardziej bezpiecznych obecnie narkotyków. Bo znamy go od podszewki, konkurencja na rynku tak duża, że ludzie w domach gotują i żeby utrzymać klientów starają się o jak najczystszy produkt. #!$%@? w #!$%@?! A to wszystko przez jeden z największych syfów - wszelkiej maści b-ketony głównie 3-cmc i 4-mmc okraszane często dodatkami w postaci opioidów, żeby podbijały efekt lub po prostu się wyróżniały pośród koneserów z wypalonymi błonami śluzowymi i
@ValandilNW ze względu na wszelakie research chemicals czystość krajówy poleciała na łeb i na szyję, bo pomimo niskich kosztów produkcji klientela preferuje intensywniejsze doznania jakie gwarantuje kryształ. Temu też dzisiejsza feta jest fatalnej jakości, przycinana czym popadnie ze względu na zaostrzenie przepisów odnośnie importu chemii spożywczo gospodarczej i odżywek dla sportowców. A kryształ od chińczyka takich problemów już nie ma.
@ValandilNW: Okoliczności, które wymieniłeś, nie są powodami, dla których się ćpa. To co najwyżej katalizatory albo sposobności do cpania. Jeśli ktoś kto nie ma problemów natury osobistej, trudnych doświadczeń i potrafi radzić sobie z emocjami na trzeźwo, nie ma szans żeby #!$%lił się w narkotyki. Może eksperymentować we wczesnych latach , ale się nie wje@? Popatrz sobie na życiorysy osób z uzależnieniem, z odwyków, zakładów karnych, etc. W 99% to osoby