Wpis z mikrobloga

I to nie tak, że to zatłoczony parking, był wieczór i stało ich tam dosłownie kilka. Kierowca samochodu po lewej to mój bohater.
btw lokalna gazeta wysłała do mnie zapytanie czy może wykorzystać to zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #bmw
onootza - I to nie tak, że to zatłoczony parking, był wieczór i stało ich tam dosłown...

źródło: 1000013345

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@onootza dlatego nigdy nie kupię BMW.

Ostatnio jak zobaczyłem jedno przed sobą, jechało zwyczajnie, a jak na skrzyżowaniu kierunkowskaz włączył, to zacząłem bić brawo sam do siebie. Pół roku poduchy normalnych kierowców w BMW. Czy po prostu nie zdał egzaminu na kierowcę BMW?
  • Odpowiedz
@onootza: gdzie to? Jakiś kontekst?
U mnie w mieście też ludzie wstawiali zdjęcia, że gość stawia Hondę w poprzek na trzech miejscach a po pierwsze, to był prywatny parking osiedlowy, po drugie typ ma trzy mieszkania i trzy miejsca, bo u nas kosztowały one 2000 zł za jedno.

  • Odpowiedz
Spuszczenie powietrza we wszystkich kołach na pewno da kierowcy odpowiednią motywację do przemyślenia swojego zachowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@paruwczak: nie, nie są. To jest parking pod "retail park" czyli takie powiedzmy centrum handlowe, to było w godzinach, gdzie jedyne co tam było otwarte to siłownia
  • Odpowiedz