Wpis z mikrobloga

W moich najbliższych planach na kanał huopski jutubowy:
- Kilka filmików o #jedzenie typu jak ten o paście kołchozowej czy makaronie do ruchania
- Dwa vlogi rowerowo/tripowo/innegotypu dla jego są już w głowie tylko nagrać czeba
- Szorty huopskie z przepisami, już jeden nagrany, w drodze trzy kolejne
- Pseudokomediodukumenty o różnych dziwactwach

Dalsze plany na kanał huopski:
- Chcę się nauczyć animacji 2D i zrobić kilka kreskówek np. o Mietku Busiarzu, o SZPONDERMANIE itp.
- Mityczny dokument o UFO, którego mam zmontowane jakieś 10%

Tylko muszę troszkę naprostować życie i finanse, w tym miesiącu już wrócę do twórczości huopskiej na pewno, ale pełnię organizacyjną osiągnę raczej w następnym dopiero. Tak czy inaczej... w tym miesiącu jakoś 4 filmy wpadną ale to tak w drugiej połowie, bo ja mam w grafiku ponad 200h pracy a do tego sam robię jeszcze nadnadgodziny xD.
#przegryw #youtube #tworczoscwlasna #pracbaza #kolchoz
  • 8
@Mr_Beniz: Co się dzieje w niedzielę na wsi huopskiej, to zostaje w niedzielę na wsi huopskiej, aczkolwiek to jeden z pomysłów na również animację 2D xD W zasadzie to mam zalążki na trzy uniwersa... MIETEK BUSIARZ, SZPONDERMAN, I WIEŚ HUOPSKA. Po kilka odcinków krótkich xD ale to jak się nauczę animacji chociaż troszkę
@Opad4991: Ja lubie je robić, bo krótkie no i przyjemnie się nagrywa taki krótki format. Aczkolwiek moja główna zajawka to właśnie takie dłuższe humorystyczne filmy, no i ogólnie ja lubię pracę z filmem, daje mi to taki moment wyłączenia się, jak siadam z herbatą, nakładam słuchawki i odpalam Premiere Pro