Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 No niby tak - w dodatku to dosyć stare i znane troll konto, ale z drugiej strony popatrz na akcje lewicowych aktywistów czy wypowiedzi lewicowych ministerek to w takim otoczeniu łatwo pomylić zarzutkę z rzeczywistością
  • Odpowiedz
Wyciągnij wnioski z tego że tak ciężko jest odròżnić wasze prawdziwe poglądy od satyry xD


@recznik_z_ikei: dobrze ze prawica a szczególnie konfa odwala takie cyrki że nie trzeba troll kont ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: z lewica nigdy nie wiadomo co im #!$%@? xD


@trololo55: mimo wszystko to nie od lewicy słyszałem teorie w żydowski bunkier pod cpk, alr med, reptylian, szczypawki i pierdyliard innych. Jakimś cudem to też nie lewica przyciaa największe szurskie pokemony a konfederacja i pis.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: lykaja bo lubią jesc gowno, zwłaszcza prawica karmi się takim guano codziennie i myślą że są intelektualistami


@leeaxe: wiem, widziałem już "amerykańskie trudne sprawy" na głównej jako prawdziwy firm wyjaśniający jakąś teorię pod #bekazlewactwa. I to jeszcze #!$%@? z płomieniem XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: mowisz o niegroźnych foliarskich odpałach z marginesu. Za to bzdury od lewicy wjeżdżają na pełnej do mainstreamu, mieszkanie prawem nie towarem, podatek 75% lekiem na całe zło, przedsiębiorcy pracujący 2h i latający na malediwy, ratujmy morderców, zabijajmy nienarodzone dzieci, odpały z płcią i rasą, zmiany definicji gwałtu tak aby oskarżony musiał dowodzić swojej niewinności, atom zły, wielbienie armi czerwonej, mógłbym tak wymieniać...
  • Odpowiedz