Wpis z mikrobloga

  • 0
@kwanty: przecież to są same puste obietnice... to nie ma nic wspólnego z oryginałem, zapowiedziami. Nic nie piecze, bardziej chce mi się śmiać z fanatyków którzy za to coś płacą po 100K$... coś czego wartość poleci na łeb... a obecna jakość jest żenująca. Mogliby jeździć za tą kasę wypasionym, komfortowym BMW ale wolą ledwo posklejaną lodówkę na kółkach bo to dzieło mesjasza Melona, Tesli ( ͡° ͜ʖ ͡°
FX_Zus - @kwanty: przecież to są same puste obietnice... to nie ma nic wspólnego z or...
przecież to są same puste obietnice... to nie ma nic wspólnego z oryginałem, zapowiedziami. Nic nie piecze, bardziej chce mi się śmiać z fanatyków którzy za to coś płacą po 100K$... coś czego wartość poleci na łeb...


@FX_Zus: Odcinek 1234 pt. "Tesla upada" xD.

Przecież nie twoje $100k i ty nie kupisz więc o co w ogóle ta draka? Chłopie, to się śmiej jak chcesz!!! na zdrowie, świat będzie lepszy. Ale
jakich farmazonów??? farmazony to zwykle Melon pier....li na swoich zmanipulowanych prezentacjach


@FX_Zus: Ależ mi cię szkoda... Tyle wysiłku wkładasz w negowanie faktów. Nie lepiej spożytkować tą energię w bardziej kreatywny sposób?
  • 0
@kwanty: negowanie jakich faktów??? Tego, że Melon notorycznie kłamie, manipuluje, #!$%@? głupoty??? Tego, że CT to przeceniona, tandetnie wykonana lodówka na kółkach. Wkładanie kija w "Teslowe mrowisko"... społeczność liżącą się po jajach i wierzącą w Melonowe cuda bez żadnej konstruktywnej krytyki nie kosztuje mnie wiele wysiłku... powiem więcej trochę mnie relaksuje i bawi... tak, że dla mnie to rozrywka.