Wpis z mikrobloga

@pamareum: Pamiętam ten cringe. Jedna z najgłupszych internetowych kampanii propagandowych tej wojny wykonana przez ukraińskie rządowe trolle i boty. Jeden z elementów szerszej, kompletnie debilnej ukraińskiej kampanii propagandowej, robiącej z tej wojny coś w rodzaju zabawy, w której Ukraińcy "dają łupnia głupim ruskom". Efekty kampanii - infantylizacja wojny i przekonanie społeczeństw zachodnich że dalsza pomoc ukr jest już zbędna bo sobie doskonale radzą. Ukr "spece" którzy to wymyślili muszą być z
Thorkill - @pamareum: Pamiętam ten cringe. Jedna z najgłupszych internetowych kampani...

źródło: 5553

Pobierz
Pamiętam ten cringe. Jedna z najgłupszych internetowych kampanii propagandowych tej wojny wykonana przez ukraińskie rządowe trolle i boty. Jeden z elementów szerszej, kompletnie debilnej ukraińskiej kampanii propagandowej,


@Thorkill: Typ co wypowiada sie o propagandzie, sam podal dalej rosysjka propagande o zajeciu wiosku zajetej przez Ukraincow obok chersonia i jeszcze sie klocil ze to prawda, bo flage ruskie postawili, ktora zniszczono chwile potem XDDD
Ty wstydu nie masz zadnego
guwno wioske


@BayzedMan: De facto zajęli. Przyczółek w Krynkach, który w listopadzie 2023 r. miał około 2 km szerokości i około 700 metrów głębokości, skurczył się do okołu 300 metrów szerokości i głębokości. Sami ukr przyznają że tam teraz siedzi ze 20-30 żołnierzy ukr. Gdyby nie to że na zach od Krynek, na tych wyspach, jest ich więcej, rus dawno wyparliby ich z tej resztki.
De facto zajęli. Przyczółek w Krynkach, który w listopadzie 2023 r. miał około 2 km szerokości i około 700 metrów głębokości, skurczył się do okołu 300 metrów szerokości i głębokości. Sami ukr przyznają że tam teraz siedzi ze 20-30 żołnierzy ukr. Gdyby nie to że na zach od Krynek, na tych wyspach, jest ich więcej, rus dawno wyparliby ich z tej reszt


@Thorkill: Defacto ten przyczolek wtedy byl pod kontrola ukraincow,
Wtedy czyli kiedy? Bo ja info o tym że rus zajęli Krynki, podałem jakieś dwa tygodnie temu.


@Thorkill: Mowiles o tym przyczolku ze ruscy wypchneli ukraincow, na deepstate map nie widac tego, po co klamiesz?
Przyczolek sie nawet poszerzyl od listopada. XD
Przyczolek sie nawet poszerzyl od listopada


@BayzedMan: Na górze dałem mapkę przyczółka od Pouleta volant, którego wszyscy szanują za obiektywność. Widać tam ile z niego zostało. Narysował na niej to co i ja wtedy pisałem. Przyczółek uległ rozczłonkowaniu i ukr został tylko południowy, niewielki fragment