Wpis z mikrobloga

#diuna #kino Wam też na widok tego Timothée Chalamet chciało się śmiać? Ja widzę w nim takiego hollywoodzkiego Oskarka Developerskiego, który pchany jest wszędzie na siłę, po znajomościach (Timothée Chalamet jest synem Nicole Flender – aktorki, która wystąpiła m.in. w filmie „W pętli namiętności”. Ona z kolei jest córką Harolda Flendera, czyli pisarza i scenarzysty. Wujek gwiazdora młodego pokolenia, Rodman Flender, też pisze scenariusze"). Zdaję sobie sprawę, że założeniem twórców było, że z #!$%@? po przemianie wewnętrznej wyrośnie prawdziwy przywódca, ale ja tej przemiany w ogóle nie zauważyłem. Jak był leszczem od części pierwszej tak nim został do ostatniej minuty części drugiej. Bałem się, że ten wiatr na pustyni zaraz go złamie w pół. Nie czuć było od niego w ogóle siły ani charyzmy. Największa beka była jak zaczął przemawiać na zjeździe do tych przywódców tym swoim wątłym pasującym do postury głosikiem i nagle wszyscy wielcy wojownicy padali mu do stóp. Zawsze jak wygłaszał te niby pompatyczne wypowiedzi to czułem zażenowanie. Jego oskarkowaty wygląd i te wieczne przymrużone oczy (pewnie ćwiczył przed lustrem maślane oczka, żeby 13-latki sikały na jego widok i mu tak zostało) zepsuły mi odbiór całego filmu. Całkowicie nietrafiony casting. Powinien wracać do grania gejów, to wychodzi mu najlepiej.
bluzgajacy - #diuna #kino Wam też na widok tego Timothée Chalamet chciało się śmiać? ...

źródło: tim

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@wooster: Nie widziałem, ale patrząc po zdjęciach musiała być niezła beka. Zamiast na tytułowego króla pasuje z tą fryzurką na ofiarę losu, której zabierali kanapki w szkole.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nie_bo_ty: Problem Timothego jest w tym, że jego rodzinka pcha go wysokobudżetowych produkcji, gdzie grają utalentowani aktorzy. Oskarek wtedy wygląda przy nich mizernie i śmiesznie. Powinien ograniczyć się do filmów młodzieżowych, jakieś nastoletnie romansidła trafiające w grono jego fanek. Zdobyłby parę nagród Kids Choice albo Złoty Popcorn i wszystko by było na miejscu. Ale Oskarek myśli, że jest wielkim aktorem i artystą....
  • Odpowiedz
(Timothée Chalamet jest synem Nicole Flender – aktorki, która wystąpiła m.in. w filmie „W pętli namiętności”. Ona z kolei jest córką Harolda Flendera, czyli pisarza i scenarzysty. Wujek gwiazdora młodego pokolenia, Rodman Flender, też pisze scenariusze").


@bluzgajacy: Dorobek całej tej rodziny to jakieś paździerze, aż dziwne że dostał role w Diunie xD
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: Szamalant obok Javiera Bardema był jak ta z gwiezdnych wojen obok Marka Hamilla. Bardem odwala życiówkę, a ten robi te same cały czas miny i krzyczy. A na fw oczywiście najwyższa ocena bo jest ładny
  • Odpowiedz