Wpis z mikrobloga

#diuna #kino Wam też na widok tego Timothée Chalamet chciało się śmiać? Ja widzę w nim takiego hollywoodzkiego Oskarka Developerskiego, który pchany jest wszędzie na siłę, po znajomościach (Timothée Chalamet jest synem Nicole Flender – aktorki, która wystąpiła m.in. w filmie „W pętli namiętności”. Ona z kolei jest córką Harolda Flendera, czyli pisarza i scenarzysty. Wujek gwiazdora młodego pokolenia, Rodman Flender, też pisze scenariusze"). Zdaję sobie sprawę, że założeniem twórców było, że z #!$%@? po przemianie wewnętrznej wyrośnie prawdziwy przywódca, ale ja tej przemiany w ogóle nie zauważyłem. Jak był leszczem od części pierwszej tak nim został do ostatniej minuty części drugiej. Bałem się, że ten wiatr na pustyni zaraz go złamie w pół. Nie czuć było od niego w ogóle siły ani charyzmy. Największa beka była jak zaczął przemawiać na zjeździe do tych przywódców tym swoim wątłym pasującym do postury głosikiem i nagle wszyscy wielcy wojownicy padali mu do stóp. Zawsze jak wygłaszał te niby pompatyczne wypowiedzi to czułem zażenowanie. Jego oskarkowaty wygląd i te wieczne przymrużone oczy (pewnie ćwiczył przed lustrem maślane oczka, żeby 13-latki sikały na jego widok i mu tak zostało) zepsuły mi odbiór całego filmu. Całkowicie nietrafiony casting. Powinien wracać do grania gejów, to wychodzi mu najlepiej.
bluzgajacy - #diuna #kino Wam też na widok tego Timothée Chalamet chciało się śmiać? ...

źródło: tim

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 5
@ptt_: Wiele aktorskich drewniaków zagrało w tym filmie: Timothée Chalamet, Jason Momoa, Dave Bautista, Zendaya. Pewnie zostali specjalnie wzięci do filmu, żeby Timothee nie wypadł najgorzej:D
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: akurat nie zauważyłem niczego o czym piszesz, paul w książce też był raczej niewielki, do tego moim zdaniem timote ma bardzo dobry głos, bardziej nie byłem pewien Zendaji ale nawet ona wypadła spoko.
A to ze w Hollywood nie ma nikogo przypadkowego to oczywista oczywistość, znani aktorzy mają dzieci a to jest gejzer forsy.
Ale w przeciwieństwie do np Scotta Eastwoda (z którego na siłę od lat próbują zrobić gwiazdę
  • Odpowiedz
  • 16
@bluzgajacy w książce Paul właśnie jest opisywany jako drobny, szczupły. Wręcz mały jak na swój wiek więc ciężko byłoby tam dać the rock johnosona ale nwm
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: "z #!$%@? po przemianie wewnętrznej wyrośnie prawdziwy przywódca, ale ja tej przemiany w ogóle nie zauważyłem. Jak był leszczem od części pierwszej tak nim został do ostatniej minuty części drugiej. "

W książce było tak samo. Jak był #!$%@? z urojeniami tak został #!$%@? z urojeniami. Czyli film dobrze oddaje książkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 0
@szynszyla2018: Pytanie tylko, dlaczego hołota z pustyni poszła za #!$%@? bez charyzmy? Jedynym wyjaśnieniem, że te wiedzmy z zakonu zrobiły wodę z mózgu zacofanym nieukom. Ja na miejscu takiego wojownika czułbym zniewagę jakbym musiał sluchac takiego Oskarka:D
  • Odpowiedz
  • 0
@ChomikSon: Dobrze wy wyglądał Brad Pitt czy Keanu Reeves. Szalamet jest po prosty trendy i umie się sprzedać. Amerykanie postrzegają go jako romantycznego chłopaka z Francji, który czyta poezję i umawia się z bibliotekarką bo ma piękne wnętrze. Oczywiście Szalamet to prawie 30 letni Amerykanin, który woli Kardakaszankę po zabiegach niż otyłą laskę. Zapewne skończy jak Di Carpio - kurduplowaty, podstarzały lowelas.
  • Odpowiedz
Ja widzę w nim takiego hollywoodzkiego Oskarka Developerskiego


@bluzgajacy: w sam raz na obecne czasy

Zapewne skończy jak Di Carpio - kurduplowaty, podstarzały lowelas.


@bluzgajacy: no on ma jednak jakiś tam dorobek, bez jaj
  • Odpowiedz