Wpis z mikrobloga

@Tommy__: korek powodują kierowcy, zamykam temat.

serio, buforowa korkuje sie bo debile nie potrafia wjechac na rondo, kazdy zatrzymuje sie i czeka #!$%@? wie na co, nie potrafi ocenic czy samochody beda jechac dalej rondem czy zjada na buforowa.
serio, buforowa korkuje sie bo debile nie potrafia wjechac na rondo, kazdy zatrzymuje sie i czeka #!$%@? wie na co, nie potrafi ocenic czy samochody beda jechac dalej rondem czy zjada na buforowa.


@Wychwalany: Jakby ludzie wystawiali kierunkowskazy to problemu by nie było :)

@Rad-X Więcej mieszkańców!!! BUFOROWA wytrzyma xD
@Darth_Gohan @Wychwalany dokładnie, to rondo dużo psuje a miało być lepiej. To jest świetny przykład jak nie potrafią jeździć u nas, wygląda jakby codzienne rano wyjeżdżały osoby co wczoraj prawko odebrały nie umiejąc poruszać się w okolicach dużego ronda.
Dzisiaj koleś wyprzedzał mnie na Dróżniczej, po chopkach, miedzy innymi samochodami, i kolejnych również bo tak mu się spieszyło. Zapamiętałem furę, będę obserwował i kolesia kiedyś upomnę za #!$%@? jazdę.
Już niedługo część
@Wychwalany:

- jeden pas na rondzie zablokowany jest pachołkami a i tak wielu sprawdza czy inni przejadą przez pachołki


To teraz taka ciekawostka. Jak ktoś przejedzie przez te pachołki to jest spora szansa, że to jeszcze Ty dostaniesz wine za tą kolizję bo tak u nas działają sądy.

Co do tego czy się zatrzymują przed pustym rondem. Ja tam, aż takich cyrków nie widuje. No, ale nie jeżdżę tam codziennie więc
@Rad-X: Maglowanie tematu już po tysiąckroć. Osiedle jest #!$%@?. Wąskie, ciasne uliczki, gdzie często trafiasz na ślepa drogę, bez możliwości wyjazdu do głównej ulicy. Buforowa zrobiona bez mózgu i dodatkowo te durne tekst łysego, że nie chce on robić z Buforowej autostrady dlatego nie będzie dwóch pasów w obu kierunkach. Idzie się tylko #!$%@? na takiego gospodarza i nic więcej. Ludzi przybywa, więc korki były, są i będą.
Już niedługo część ruchu z Iwin i okolic przeniesie sie na osiedle ponieważ za chwilę połącza Jagodno z Iwinami droga i beda sie pchac osiedlowka obok przedszkoli :/


@lostname: Mówisz o zrobieniu Schuberta, aż po kościuszki, po przejazd kolejowy?
@Rad-X: a wiadomo już co się stanie z obecnym buspasem po wybudowaniu nowego? Będą dwa po obu stronach drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • 2
@Darth_Gohan: @Ogau @Wychwalany ja osobiście bym zasypał przejazd pod nasypem, i zamiast bawić się w skrzyżowanie linii tramwajowych z kolejowymi, po prostu bym dorobił stację PKP z parkingiem P&R z szybkim dojazdem do centrum siecią metropolitarną.

1. brak korków
2. brak problemów z rondem.
3. brak problemów z rogatkami i przejazdem kolei.