Wpis z mikrobloga

@R187: jeśli twoja logika przykładu miała by mieć odzwierciedlenie w aborcji to jedynymi osobami które mają prawo brać udział w referendum to zapytać o zdanie płody. Każdy z nas ma prawo głosu w tej sprawie bo każdego z nas to tyczy sie adlatego że każdy z nas był płodem. Kobieta ma wybór czy chce ciąży czy nie przez antykoncepcję, jeśli jej nie podejmuje z partnerem jest jak dla mnie wystarczająca zgoda
Kobieta ma wybór czy chce ciąży czy nie przez antykoncepcję, jeśli jej nie podejmuje z partnerem jest jak dla mnie wystarczająca zgoda na ryzyko zajścia w ciążę.


Antykoncepcja nie daje 100% pewności braku ciąży:

If you use condoms perfectly every single time you have sex, they're 98% effective at preventing pregnancy. But people aren't perfect, so in real life condoms are about 87% effective — that means about 13 out of 100
A jakby zrobić referendum czy odebrać cały majątek 40% najbogatszym i oddać 60% reszty i wyniki referendum by było 40% przeciwko i 60% za to znaczy, że to jest dobre referendum?


@R187: A co to za różnica czy takie głosowanie zrobi 460 posłów czy 36 mln Polaków? xD Te wasze fikołki by usprawiedliwiać po prostu strach przed wynikiem referendum są wyjątkowo żałosne. Referendum be bo głosować będą faceci i stare baby,
@JanRouterTrzeci: no oczywiście, że tak. Są rzeczy, które nie nadają się na referendum. Np. czy ludzie o nicku JakRouterTrzeci powinni zostać niewolnikami. Nie ma znaczenia czy większość tego chce. Tak samo rzecz ma się z aborcją. Nie można komuś drastycznie ograniczać wolności bo większość tak chce xD
@R187 To w referendum bym odpowiedział "Nie".
Jakim prawem mam okradać innych ludzi?
Ech, lewary nigdy nie zrozumieją że samemu trzeba zapracować na swoje a nie żerować na czyjejś pracy.
@Madoxxx: No a skąd zdziwienie jak cała obecna koalicja to neoliberałowie, może za wyjątkiem razemków co nie są w rządzie i spora cześć pisu i konfy tez zresztą i na całym zachodzi od lat rządzą sami neoliberałowie .To kogo mają ludzie z lewakami utożsamiać?