Wpis z mikrobloga

59 529 + 33 + 94 + 3 + 3 + 2 + 4 + 3 + 24 + 3 + 3 = 59 701

Dalsze ujeżdżanie asfaltów na grubszej oponie, tylko tym razem już oficjalnie na przełajówkach 33c. Saga mleczenia trwała blisko dwa tygodnie więcej się przy tym gównie namęczyłem niż to warte XD W mtbku wszystko fajnie poszło pompką podłogową, a tu miałem problem nawet z kompresorem XD Do tego jeszcze tylna opona okazała się być wadliwa i poszła reklamacja. Finalnie tubeless jest, ale tylna opona nie trzyma do końca powietrza ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale da się jeździć.
160 - wczorajsza przejażdżka z kumplem na ciacho, wiatr mnie wymęczył i kumpel też XD
33 - przejażdżka testowa na totalnym luzie

#rowerowyrownik #rower #accent #gravel

Skrypt | Statystyki
guru8 - 59 529 + 33 + 94 + 3 + 3 + 2 + 4 + 3 + 24 + 3 + 3 = 59 701

Dalsze ujeżdżanie...

źródło: 1710089274383

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@huntforfur: Ale ja mam tablicę rejestracyjną, dzbanie XD
Nie jesteś zdrowy psychicznie to wydupiaj w kaftan do psychiatryka. Albo chociaż wracaj do siebie do wujka Władimira, bo tęskni za Tobą
  • Odpowiedz
  • 3
@huntforfur: Ten rowerek jest więcej wart niż całe Twoje marne bordo kacapskie życie. A teraz wracaj na front walczyć za mateczkę r0sję, bo tutaj nie ma dla Ciebie miejsca.
Czaaaaaarno
  • Odpowiedz
@huntforfur A który przepis, cna osobo o rozumie nikłym jak IQ muszki owocówki nakazuje w Polsce posiadanie tablic rejestracyjnych roweru? To że Tobie się wydaje że coś powinno być inaczej niż jest, nie jest żadnym wyznacznikiem. Więc nie pouczaj nas tutaj jak i gdzie mamy jeździć, p---o bez dzioba:)
  • Odpowiedz