Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą takie obrazki XD daily reminder, że jeżeli nie nazywacie się Thomas Jackson albo Michael Smith, czyli nie jesteście WASPem (White Anglo-Saxon Protestant, czyli bialym anglosaskim protestantem), to nie jesteście żadnym white man, tylko slavic podrobem, którego WASPy traktują jak Hindusa Europy xDDDD

#dziendobry
Maurelius - Ale mnie #!$%@?ą takie obrazki XD daily reminder, że jeżeli nie nazywacie...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 52
@Maurelius tak, biologicznie jesteśmy białymi ludźmi :) rasa kaukaska, wskazałeś na etnicznie różnice, a nie rasowe. A tu nikt nie uważa się za niemieckiego protestanta :) współczuję wstydzenia się za siebie.
Ale mnie #!$%@?ą takie obrazki XD daily reminder, że jeżeli nie nazywacie się Thomas Jackson albo Michael Smith, czyli nie jesteście WASPem (White Anglo-Saxon Protestant, czyli bialym anglosaskim protestantem), to nie jesteście żadnym white man, tylko slavic podrobem, którego WASPy traktują jak Hindusa Europy xDDDD


@Maurelius: kolejny mit wykopkow ktorzy nawet angielskiego nie znaja i nie byli nigdy na angielskiej stronie w internecie, ale do lykania fejkow i dziwnych teorii spiskowych
@paulhilbert68: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze.Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które
@Maurelius: Przecież tak nie jest i tylko kompletny sfrustrowany nieudacznik móglby napisać takie kłamstwo.

Oczywiście że Słowianie są white, może jakieś 0,0001% radykałów uważa że nie ale to jest zdecydowana mniejszość.