Wpis z mikrobloga

Tak już pomijając beke z Akademi pana kleksa, fagate i bezbectwo ebe ebe, wybicie wampira czy prowadzenie daro lwa to lizak wcale nie wypadł tak źle zarówno w walce jak i w skali całej gali.

Z perspektywy gali było poddymianie, jakieś zaczepki i wiadomo łamanie nogi w pierwszej rundzie brzmi zabawnie ale to też element trash talku. Na pewno lepsze to niż zbijanie piąteczek my się lubimy, sportowa waleczka.

Tam jednak było 20kg różnicy, oczywiście umiejętności parterowe na korzyść lizaka, no ale też trzeba obalić 20kg cięższego rywala, nie dać się obalić boz zrzucić też byłoby ciężko a do tego nie przy próbie nie dać się zdjąć. Seicento ma ten swój taniec przypominający atak epilepsji i robił w budowlance więc siła jest, dynamika i kondycja też, z resztą pokazał to w pierwszej walce na HL5. No nie był to kloc jak najman czy nagan. Te 5 minut przerwy w ostatnich sekundach drugiej rundy też sequento z nieba. Udało się trochę obić Sequento i rozwalić mu nos, przegrana przez niejednogłośną decyzję. No lizak nie pokazał się źle, wypadł gorzej bo był pompowanym balonikiem i robili z niego wielkiego faworyta. Większym a nawet największym przegranym wydaje się być Dawid Załęcki. Tutaj egzekucja na Alanie, remis z sarara ogólnie ten dobry Załęcki a przegrał w pierwszej rundzie, odbijał się od były i latał na ziemię niczym Denis. Pod względem contentu też słabo panowie się lubią więc dymów nie było jedyne co to szpilki wbijane w denisa no ale te były ze strony rywala.

#famemma
  • 10
a ja mam wrażenie że lizak przegrał jeszcze przed całą galą a teraz to takie przypieczętowanie nawet sam lizak zdaje sobie sprawe a denis to denis on w swoim świecie #!$%@?ł 40 typa i wszystko gra i dziewczyna mu się nie puszcza nie to co lizakowi
@GoodGuyChucky93: lizak wyloguj sie.
@GrubyPrezes Lizak przegrał juz na roascie kiedy był kozakiem przez telefon do sequento i miał już minę przegrańca, kolejna mina jak zadzwonił widz i opowiadał o piłce noznej Cuckoldinho. A jak juz wszedł Sequento do studia to zwróćcie uwagę na twarz lizaka, przestraszony Seba z pod bloku, jeszcze coś próbował mówić o łamanych nogach ze szklanymi oczami.
@GoodGuyChucky93: Dla mnie sama walka sequento vs lizak była ciekawa dla oka. Wrzucę cytat co napisałem.

walka mnie nie ciekawiła przed galą, ale obejrzałem i fajnie się ją oglądało. Dużo się działo przez cały czas, a urywki gdzie pokazywali twarz fagaty na której było widać wyrytą żenadę i takie politowanie mnie rozbawiały dodatkowo.


Ta różnica wagi o której napisałeś fakt była i musiała być bo staż treningu jest znacząco różny 6
Tak już pomijając beke z Akademi pana kleksa, fagate i bezbectwo ebe ebe, wybicie wampira czy prowadzenie daro lwa to lizak wcale nie wypadł tak źle zarówno w walce jak i w skali całej gali.


@GoodGuyChucky93: wróć do brania leków, bo juz nawet mi szkoda chłopa

Idz na trening i zobacz jak zawodowiec / pół zawodowiec robi takich sebków budowlańców
@Uzapi: @Garuso75 @Agca @OniOni_pl @urszula-mariolska
Ale nie zrozumcie mnie źle wiadomo, że beka z faworyta profesjonalnego zawodnika mma. Bad boy w typie fagaty co przegrał z typem który nie wie co to iq bo nigdy nie brał. Leci na swoim tańcu paralityka i żyje od weekendu do weekendu. To skakał do seicento ten wpadł do studia i wleciał szybki strzał, później było podpuszczanie na ciosa, jakieś tam zaczepki. Co do walki