Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagu #strzelectwo. Chciałbym nauczyć się strzelać i szukam klubu w Poznaniu. Wstępny risercz wykazał, że nie warto próbować w Magnum. Znalazłem jeszcze KSK Pretor, WKS Grunwald i Defendu. Czy ktoś z Was jest może członkiem któregoś z tych klubów i jest w stanie go polecić? Wiem że zaraz ktoś poleci Braterstwo, ale nie chodzi mi o to żeby na strzelanie jeździć 300 km.

#poznan #pozwolenienabron
  • 8
  • Odpowiedz
Wiem że zaraz ktoś poleci Braterstwo, ale nie chodzi mi o to żeby na strzelanie jeździć 300 km.


@dziczyznaa: Braterstwo ma zawody Głuchowie - 40 km od centrum Poznania.
W Poznaniu masz jeszcze Brygadę, Amarant, Zbrojownię, Tarczę, Nieczjaną, Dwór Grunwaldzki i pewnie jeszcze inne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ranger @neutronius dokładnie, byłem dwa razy na komercyjnej strzelnicy, więc pojęcie o strzelaniu mam nikłe. Bardziej zależy mi na samej umiejętności strzelania niż na pozwoleniu na broń. Pozwolenie w zasadzie mogę zrobić przy okazji.
  • Odpowiedz
@dziczyznaa: Wiem, że istnieje. Podrzucam, bo prowadzi to ogarnięty kolega ze studiów po prawie (teraz widzę, że będzie robił kurs dla prowadzących strzelanie), inny kolega zrobił tam kurs strzelectwa i pozwolenie na broń, a w efekcie ma 2 szt broni długiej i 1 krótką, sam mi zresztą rekomendował. Sam się noszę również z zamiarem, żeby się wybrać.
  • Odpowiedz