Wpis z mikrobloga

Witam, mam może dość amatorskie pytanie, bo nie siedzę w krypto, tylko jak widzę, że bitek spada to troszkę dokupuję.
No i notuję sobie zawsze w dzienniczku ile na BTC wydałem i ile posiadam BTC aktualnie. Działam wyłącznie na binance.
Na swoje konto wszedłem 2 msc temu, wszedłem też dziś rano. No i rano miałem mniej BTC niż wczoraj. Wszedłem kilka godzin później i znowu pokazuje mi inną liczbę zakupionego przeze mnie BTC - tym razem więcej, w tym "szacowanego saldo".
2 miesiacu temu - 0,01635783
dzisiaj rano - 0,01592748
15 min temu - 0,01593281

No ale właśnie - skoro kupiłem za złotówki ileś tam BTC i je tylko trzymam, nie sprzedaję, nie ruszam itd. to liczba BTC na moim koncie powinno być ciągle taka sama, aż do momentu kupna/sprzedaży. Przecież nie puściłem je w żaden obieg, a jedynie ich wartość powinna się zmieniać w zależności od kursu.
#bitcoin
  • 6
szacowanego saldo


@rales: a masz same bitcoiny czy np. usdt albo inne?

Bo to pokazuje szacunkową wartość w BTC całego twojego portfela. Więc jak wartość BTC rośnie a ty masz w portfelu np. stablecoiny to ci pokazuje mniejszą wartość - bo mniej BTC moglbys za nie kupić
a masz same bitcoiny czy np. usdt albo inne?


Bo to pokazuje szacunkową wartość w BTC całego twojego portfela. Więc jak wartość BTC rośnie a ty masz w portfelu np. stablecoiny to ci pokazuje mniejszą wartość - bo mniej BTC moglbys za nie kupić


@assninja: @plaisant mam btc i złotówki (złotówki dlatego, bo kiedyś przelałem i zapomniałem kupić za nie btc)