Wpis z mikrobloga

@Little_Makak: owszem daje ale jak jesteś przystojny, wygadany, masz udane dzieciństwo, masz dobre wzorce. Ja pozbywać się tych złych rzeczy/walczyć z nimi zacząłem niestety zbyt późno plus nie mam dobrej symetrii twarzy, dobrego kośćca a z hajsem też u mnie nie zbyt po drodze, bo niby mam te minimum które pozwala mi żyć jak cywilizowany człowiek, ale to za mało i zaznaczam że mieszkam z rodzicami nadal.
100% kobiet poszukuje wyższego mężczyzny od siebie najlepiej 26 cm a wy mówicie że wzrost nic nie daje


@Little_Makak: wbijam za chwile 36lvl i jakoś ŻADNA różowa nie szukała tych moich "wymarzonych" 190cm, nawet największy paszczur, więc co niby ten wzrost mi dał? wzrost robi różnice tylko i wyłącznie gdy ma sie odpowiednią morde i dynamine, w przypadku jej braku tak jak u mnie jest sie samotnym do końca życia
@power-weak: żadnego doświadczenia w związku, żadnych znajomych, więc poza tym że może nie jestem zaczepiany i nie dostałem w morde to 190 cm wzrostu nic mi nie dało. gdybym tylko mógł to oddałbym ci tych 10cm, bo jeśli masz dynamine to faktycznie zrobiłoby to różnice. mi oznak zainteresowania nie okazał nawet 1 (słownie: jeden) bazyl, więc to bujda na resorach że kobiety POŻĄDAJĄ wysokich. brzydka różowa ale z dużymi dojcami albo
@power-weak: Ja mam 172 a zrobiłbym wszystko by mieć 177, jak mój stary pijany, Sylwester Stalone lub Amadeusz Ferarii. To wzrost dzięki któremu można już udawać że ma się 180, jak przeciętny 15 latek.
@osiemosiemczteryjeden @Kebab_po_browarze
No tak kobiety mają wymagania nie preferencje.
Ale wzrost +180 jest jak posiadanie dwóch rąk i nóg. A posiadanie wzrostu poniżej to jak brak ręki i nogi, możesz być przystojny, wygadany, zabawny ale każdy patrzy
LittleMakak - @power-weak: Ja mam 172 a zrobiłbym wszystko by mieć 177, jak mój stary...

źródło: mgXk9kpTURBXy81OWIzZGMxMDY3YTRlMjIyYzA3MDY1MWEwYTI3ZTAzZS5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCw94AAaEwAQ

Pobierz