Wpis z mikrobloga

Dynamiczny Mariusz, którego przygodę inwestycyjną obserwuję, odpisał mi, że może sprzedać za 1,1 mln XD

Przypominam:

- zakup w wakacje za 900k, próba natychmiastowej sprzedaży za 1,2 mln

- kapitulacja w styczniu i próba najmu za 7k

- od lutego próba najmu za 4,5k

- w marcu do ogłoszenia dodane OKAZJA XD

Odpisałem, że zastanowię się i już nie dam znać, bo nie no, cena przegięta. Chociaż zrobił generalkę, więc pewnie jeszcze władował ze 100k.

Nikogo to nie obchodzi, więc będę informował na bieżąco. Stawiam, że Mariusz sam uderzy z kolejnymi ofertami, bo wynająć to może za najwyżej 3,5, a chyba nie o to mu chodziło w tym biznesie.

#nieruchomosci #dynamiczenmariusze #informacjazdupy
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@lami: No na tym konkretnym kwadracie to nie wiem XD Jeżeli Mariusz kupił w całości za kesz to utrzymanie pozycji kosztuje go tylko czynsz dla administracji i podatki. No ale jak dobierał kredyt to już utrzymanie pozycji kosztuje go kilka kafli co miesiąc.
  • Odpowiedz
@mickpl: Za gotowke to jeszcze dlugo bezdie trzymal, za kredyt bez wynajmu tak jak mowisz, juz slabo. Swoja droga to w Warszawie? Gdzie takie dobre ceny, chyba ze to kawalerka.
  • Odpowiedz
  • 1
@lami: Śmieszniej się robi jak liczysz czy opłaca się to brać czy wynająć. Nie chce mi się liczyć dokładnie ale tak na oko bardziej opłaca się taki kesz wrzucić na obligacje na stałym kuponie i pokrywać najem z samych odsetek XD
  • Odpowiedz