Wpis z mikrobloga

  • 1
@guru8: i zrobiłby to jeszcze raz. 10 lat dla technologii rowerowej to przepaść. A S-Worksa nie pociąłem, jeszcze swoje przejeździ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@guru8: jeżeli pytasz serio to nie, nie wstyd. Wstydziłbym się, gdybym miał jakikolwiek rower i nie chciałoby mi się jeździć.

BTW, co to są marki premium? I czym różnią się od tourowych VRów?
  • Odpowiedz
@schneiper: Nie, ja absolutnie nie pytam na serio! To było nawiązanie do memów z kupnem używanej klasy premium. I przy okazji trochę beka z tych co myślą że napis na ramie zrobi z nich lepszych kolarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@brn4dg: był moment, że mocno nad nim myślałem. Kiedyś jednak na kilkanaście minut pojawił się mój i decyzja była krótka :)
FCRy, zwłaszcza granatowe, są kozackie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sanglier 175 i wziąłem M, przekrok 81. Tak wychodziło z rozmiarówki. Natomiast na fittingu jeszcze nie byłem i nie wiem czy mi się uda w tym roku bo co tu dużo mówić, dosyć mocno zaniedbałem się wagowo i najpierw muszę zrzucić na gravelu bo wstyd wsiadać na szosę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zrobiłem ze trzy rundki w tamtym roku i wydawało się okej. Trzeba się solidnie porozciągać po
  • Odpowiedz
@sanglier: ja chyba nie byłbym na tyle rozciągnięty żeby wskoczyć na S, pewnie trzeba by ten na mniejszy wrzucić inny mostek, jakieś 100-110 i pewnie kupić ten sam model bo pasuje do kierownicy. Mostek koło 600-700 zł bo patrzyłem kiedyś z ciekawości. Rozmiar roweru to zawsze ciężki temat bo co plecy to opinia. :D moje nie są w najlepszym stanie, ale na M było mi okej. Generalnie wydaje się ten rower
  • Odpowiedz