Wpis z mikrobloga

Wczoraj odebralem swoj pierwszy rower wybor padl na Unibike Viper od wczoraj zrobilem nim 30km i jestem z niego naprawde zadowolony, jednak mam do Was dwa pytania, jak korzystac z przerzutek aby sluzyly jak najdluzej? Czasami zdarzylo mi sie uslyszec taki bardzo niepokojacy dzwiek zmieniajac przelozenie cos jak "chrobotanie", druga sprawa zauwazylem ze dosyc mocno starl sie lakier na pedalach widocznie obcieralem o niego butem, czy Wam tez tak szybko starl sie lakier w tym miejscu? To normalne ze sie tu wyciera? Troche mnie to zasmucilo szczerze mowiac xD
#rower #pytanie
sew1k - Wczoraj odebralem swoj pierwszy rower wybor padl na Unibike Viper od wczoraj ...

źródło: testt

Pobierz
  • 11
  • 0
@Hrjk: Pierwszy serwis mam po okolo 500km, tak mi tlumaczono
@Gumofilce Ale zeby po 30km byly juz tak wytarte? Bardzo nieestetycznie to wyglada... Poczytam troche o przekoszonym lancuchu, Taki mega nieprzyjemny dzwiek pojawil sie jak pierwszym razem wsiadlem i w miejscu chcialem zmienic przelozenie i po lekkim obrocie mocno "zachrobotalo"
  • 0
@Rapsii: Jedyne co mi przychodzi do glowy to, ze jezdzilem sporo po piachu, buty tez w piachu i obcierajac nimi moglem wlasnie tak zetrzec, no ale tez jestem troche zdziwiony
via Android
  • 0
@evan_wykop Wyzej wspominalem ze jezdzilem sporo po piachu wiec i buty mialem cale w piasku, moze to przez to tak obtarlo? To jedyne co przychodzi mi do glowy ale smuci mnie ich stan, czy takie korby sa drogie?