Wpis z mikrobloga

  • 421
@beer_man przecież można przewozić psy komunikacją miejską, ale musi mieć kaganiec i być na smyczy. Tutaj dodatkowo widzimy jakąś pochodną rasy niebezpiecznej, a pies się już ślini, aby kogoś #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
Takich bydlaków nie powinno się wpuszczać do komunikacji miejskiej, a z psami, to już w ogóle!


@S-Type: czekałem 8 przystanków aby ktoś zaprotestował ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety zero sprzeciwu nawet tej durnej baby ze zdjęcia po prawej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onepropos: Trzeba było zwrócić uwagę, że pies w autobusie powinien mieć kaganiec.

Wiadomo, dziadki czy inne ludziki jadą z małymi pieskami, to one raczej nie udziabią, więc niekoniecznie muszą mieć coś na pysku, no chyba że gryzą, ale to już właściciel musi wiedzieć

A w tym przypadku ten potwór, jak coś mu odwali, to właścicielka nic nie zdziała - kaganiec na pysku takiego bydlaka to powinna być podstawa!
  • Odpowiedz
takiego #!$%@? psa ma akurat Karyna


@4mmc-enjoyer: jakiego psa? Wiesz co to za rasa, czy tylko zabierasz głos? Mi się wydaje, że to staffordshire bull terrier. Poczytaj może o tej rasie, to może poszerzyrz swoje ograniczone postrzeganie świata.

Pomijam tu już kwestię braku kagańca.
  • Odpowiedz
@onepropos: pies na smyczy wyglada na szczesliwego, kobieta jest tuz przy wyjsciu, ludzie sa spokojni. Kaganiec moze jest w torbie ale to opiekunie leży kontrola zachowania psa.

Jak sie obawiasz to zagadaj kulturalnie do kobiety zamiast dusic gniew i nakręcać spirale w necie. Spokojna rozmowa i uśmiech to najlepsza metoda.

Czasem z psem trzeba nagle pojechac do weterynarza. Albo gdzies dalej gdzie moze spozytkowac swoja energie. I wtedy ktos decydujacy za
  • Odpowiedz
  • 2
zagadaj kulturalnie do kobiety zamiast dusic gniew


@WrzeCiOna: znalazł się psycholog z kolorowej prasy typu "pani domu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zapoznaj się z pojęciem " dyfuzja odpowiedzialności" dzbanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion:

Lecz się typie, pieprznięty jesteś.


Nie bardziej niż karyna siadająca w przejściu autobusu z psem rasy agresywnej bez kagańca. Z tym że ja sobie tylko #!$%@?ę głupoty w internecie a ona stanowi realne zagrożenie dla społeczeństwa, powiedz teraz kto jest bardziej pieprznięty.
  • Odpowiedz