Wpis z mikrobloga

@atrax15: mój facet zorientował się że jest DK tylko dlatego że musiałam kupić kwiaty tatowi i dostarczyć do domu, aby finalnie mógł wręczyć mamie. Niebieski też chciał mi kupić na co machnęłam ręką i powiedziałam, żeby lepiej kupił swojej matce. Takie życie w długoletnich związkach i od tego się nie umiera!
@atrax15: Jak to Cię pocieszy, to żonie i córce kupiłem te tulipany 2x po 15 sztuk i dziś większość wyrzuciiliśmy. Opadły im łebki i posypsły płatki. Po 36 godzinach.
@atrax15: wszyscy tacy rozrzutni, zaskakujący swoje polowice partnerzy mojej żony kolezanek jakos dziwnym trafem poznikali i wiekszosc jest teraz samotna, ten jeden ktory sie ostal jest giga schlejusem ( ͡° ͜ʖ ͡°) takze skonczyly sie u nas dyskusje w tym temacie ¯\(ツ)/¯
@atrax15: Kwestia jak mają poukładany związek. Jeżeli ona się postarała jakoś na dzień chłopaka/mężczyzny, a on na dzień kobiet poszedł po linii najmniejszego oporu to słabo.
@atrax15 Jakbym miał taką kobietę, to bym się poważnie zastanowił bad dalszym związkiem. W takich dniach się gest, a nie wartość podarków. Bo przecież małżeństwo samo w sobie powinno być codziennym prezentem dla partnerki/ra.