Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazpisu

Ilekroc widze tekst "usmiechnieta koalicja" lub "fajnopolaki".
To od razu przypominaja mi sie te wszystkie dziwne teksty, ktore probowaly zawstydzic odbiorce, typu:
"Ale zes wystroil"
"Ten jak sie wypachnil" itp.
Podobny vibe tez mialy teksty w podstawowce jak chlopcy, na wczesnym etapie wysmiewali interakcje z dziewczynami.
"Uuu ten tanczyl z Kasia na dyskotece ahaha"

Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi i czy doswiadczyliscie czegos podobnego?
  • 24
@BrightBeamBuddha po prostu jest to celne określenie i mocno piecze, co niektórych. bo takie określenie dotyka tzw. twardego jądra tego kim są. oczekują bycia poklepanym jak golden retriever a nie wytykania bycia imbecylem. Sama głosowałam na Tuska i bardzo się cieszę, że odłam fajnopolacki jest trzymany za mordę. Tusk to stary wyga i śliski typ. Fur Deutschland.
cytr0netx99 - @BrightBeamBuddha po prostu jest to celne określenie i mocno piecze, co...

źródło: images

Pobierz
@BrightBeamBuddha: Termin fajnopolacy i uśmiechnięta koalicja doskonale oddaje obecnie rządzącą koalicję oraz jej wyborców. Mamy rząd którego jedynym programem jest nie bycie PiSem oraz podmiana na stołkach. Wszystko polane sosem bycia tym fajnym w przeciwieństwie do smutnych starych dziadów i to w sumie wystarcza ich fajnym wyborcom którzy są nawet w stanie olać ich zobowiązania wyborcze w imię nie bycia zaliczonym do zacofanego plebsu którym tak gardzą.

Acha termin fajnopolacy jest
"Ale zes wystroil"

"Ten jak sie wypachnil" itp.


@BrightBeamBuddha: ja #!$%@? aż mnie ciarki cringu przeszły jak słyszę takie komentarze od starych, a słyszę je non stop. Człowiek próbuje zadbać o siebie i potem słyszę takie gówno komentarze, a ty co taki wypachniony synek na randke jakomś idziesz hehehe. Wszystkie te komentarze takie w pół przedrzeźniające.
@dr3vil: Tak tak łykam po same kukle i zamykam morde bo za PiSu było gorzej a za krytykę uśmiechniętej koalicji ktoś może przypiąć mi łatkę starego zacofanego pisowca lub o zgrozo CENTRYSTY. Kwintesencja myślenia fajnopolaka.

Ten sam beton ta sama tępota tylko zwrot inny ¯\(ツ)/¯
@dr3vil: Jak już pisałem typowa mentalność fajnopolaka jak znajdzie się w czarnej dupie która ma plakietkę "dupa dla fajnych i postępowych" to zacznie się w niej ochoczo urządzać i nawet nie piśnie przeciw tym którzy do owej dupy go wcisnęli bo wszak może być oskarżony o centryzm lub defetyzm na rzecz poprzedniej dupy.

Wyborca idealny: trzyma mordę na kłódkę olewa nierealizowanie zobowiązania wyborcze, sam ochoczo tropi heretyków i centrystow a ty