Wpis z mikrobloga

Nie da się już tego portalu czytać. Same płatne trolle z PiS-u i Konfederacji. Setki postów na temat policjantów, gdzie każdy z intelektem ponad intelekt ameby zdaje sobie sprawę, że Solidarność przyjechała wszczynać burdy i jak widać na filmach obrzucała kamieniami policjantów.

Setki postów o CPK, gdzie tak naprawdę logika tych postów to: "Bro, mówię ci, to bardzo ważne, bro." Jedyny argument to: "Europa tego nie chce, bo dla nas to opłacalne, bro." Podobne argumenty padły z Izera, z przekopem mierzei itd. Zastanawiałem się, o co chodzi Dudzie i PiS-owi po przegranych wyborach, że tak o to CPK krzyczą, a oni pewnie mają tam jakieś interesy finansowe i postanowili z tego zrobić kampanię propagandową.

No i setki postów odnośnie COVID i szczepionek. Nie muszę tu chyba nikomu tłumaczyć, że 99% ludzi, którzy wrzucają te posty, pisało swego czasu, że COVID nie istnieje, że to spisek. Oczywiście, z czasem lekko zmienili zdanie i stwierdzili, no ok, istnieje, ale... Teraz nagle setki postów na temat COVID i szczepionek.

Myślałem, że po tych wyborach się poprawi, jednakże zbliżają się kolejne wybory, wychodzą coraz to nowe pisowskie wałki, w dodatku PiS stracił swoją tubę propagandową TVP, więc teraz chyba całą kasę, prawdopodobnie ze spółek, wkładają w propagandę w internecie i w trollownie.

#sejm #polityka
  • 25
oni pewnie mają tam jakieś interesy finansowe i postanowili z tego zrobić kampanię propagandową.


@Konfederusiusz: Obajtki i inne PiSowskie tuzy intelektualne pokupowały tam sobie grunty w okolicy i liczą na gigantyczny wzrost wartości. Raz, że w pobliżu takiego lotniska potrzebna będzie infrastruktura turystyczna (hotele, restauracje, sklepy) i przemysłowa, a dwa odsprzedaż gruntu pod samo CPK. Oni po prostu lobbują za własnym zarobkiem. Wykorzystali informacje poufne, do których nie powinni mieć dostępu,
@Konfederusiusz: @Troey Szczerze to parę dni temu się wkurzyłem i pierwszy raz dałem na czarno większą liczbę ludzi. Bardzo to pomaga i w sumie żałuje, że tyle z tym zwlekałem. Zaczął od głównej, potem wykopalisko te najbardziej oczywiste bezmózgie szury i jest tu nawet schludnie