Wpis z mikrobloga

@_Blanche_Barton: dostała słuszny pocisk, bo szuka atencji na wykopie mając męża i dziecko z nim.
A co do wrzucania zdjęć bombelka w krzakach na wykop, to typowa gorączka pieluszkowa. Ale #!$%@? widze ze tobie sie podoba, to sobie pooglądaj małych chłopców w lesie.
@kiecazpieca i co z tego że ma rodzinę, każdy z nas ma, no chyba że jest się przegrywam oglądającym pato mordo bicie, nie uznającym matki i ojca. Jak ci tak to przeszkadza to napisz do białka że na wypoku można postować tylko fejk MMA i gorzkie żale z piwnicy.
@ulises 1,5 roku. Ale dobre to, że chodzi już od pół roku przez to mobilny. Moje starsze dzieci zabrałem po raz pierwszy jak miały około 2 lat. Do lasu najpierw na bardziej płaski teren bo taki glut to się wywraca na absolutnie wszystkim bo jeszcze nogi krótkie i równowagi nie łapie dobrze ale jak chcesz zacząć to zrób to teraz dlatego że dziecko opatulone jeszcze w krótki, czapki rękawiczki itd jest lepiej
@R2D2_z_Sosnowca: mój chodzi może od miesiąca, od wtorku ma pierwsze "prawdziwe" buty, wczoraj kilka trawników obskoczyliśmy, jak go zaintrygował krawężnik, to było wchodzenie i schodzenie, naturalnie z podknięciem asekuracją niemal przy każdej próbie