Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#natsu zaliczyłą spektakularny upadek w 2023/2024, a wszystko przez niezrozumiałe zakończenie popularnego Team X 2 #teamx #teamx2, opóźnienie we włąannym projekcie, nieudany projekt, drama z Multim też jej zaszkodziła a Nitro #nitrozyniak nie mógł jej ciągle pchać do gry, gdy dostał bana na YT.

Teraz dodała słabą piosenkę o tytule FU na youtuba i po tygodniu ma 110 tys wyświetleń. Tyle to miał Team X po 18 godzinach przed 3 laty.

No ale w sumie gdy zabrać cukierkowy wizerunek na potrzeby Team X to Natsu nie reprezentuje sobą ciekawych treści obecnie, postarzała się, straciła kontakt z Żugajkami, a kobiety 25 letnie wolą oglądac kogo innego na YT lub przestają oglądac YT.

Ale Natsu była przedstawiana przez media mainstremowe jako jedna z dwóch największych kobiet na polskim YT, zaraz za Wersow. A dziś Wersow to gwiazda niczym Lewandowska, a Natsu popada w niebyt. Aha no i drama z #dubiel #pandorabox też nie pomogła. #polskiyoutube #famemma



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Menosas

"Dramat, żeby śledzić "karierę" jakiejś laski z kamerek...bardzo współczuję."

wiem, że to ironia, ale w sumie jest ona niepotrzebna, jestem osobą samotną, nie mam przyjaciół, więc "śledzę" internetowych celebrytów i żyję ich życiem (choć bez przesady). Wolałbym iść na imprezę niż oglądać Youtube.


· Akcje: