Wpis z mikrobloga

Sprzedam mieszkanie w Dęblinie w dobrej lokalizacji dla wynajmu
- 15-20 minut piechotą 2-3 minuty samochodem do bramy bazy wojskowej z Lotniczą Akademią Wojskową (dawne WSOSP) i Liceum Lotniczym
- Po sąsiedzku jest szkoła podstawowa i LO z boiskami do piłki nożnej, plażowej i ręcznej, dwa korty do tenisa, bieżnią, siłownią na świeżym powietrzu i Orlikiem (boisko do piłki nożnej ze sztuczną murawą, do siatkówki i koszykówki)
- Dwa nieprzechodnie pokoje, przedpokój, łazienka, kuchnia z oknem
- Niecałe 39m2 plus loggia trochę ponad 3m2 (dostęp z obu pokoi) i dwie piwnice
- Stan do remontu (zależnie od pomieszczenia, w niektórych wystarczy odświeżenie)
- W bloku jest sala zabaw z opieką dla dzieci (nie słychać ich w mieszkaniu nigdy), sklep rowerowy, dentysta, bank spółdzielczy z bankomatem
- Bardzo blisko jest Lidl, Kaufland, siłownia/fitness, apteka, przystanki autobusowe
- Możliwość wynajęcia miejsca na parkingu oddziału Huty Stalowej Woli przylegającym do bloku
- Poza powyższym zawsze jest sporo miejsca do zaparkowania
- Widok z okna sięgający horyzontu i bez ryzyka że jakiś deweloper go zasłoni nowymi budynkami
- Ogrzewanie miejskie
- Internet światłowodowy z Vectry
- Sprzedaż z najemcą lub bez
- Adres ul. 15 Pułku Piechoty Wilków 5 08-530 Dęblin
- Jeden właściciel, brak hipoteki czy dożywocia
- Cena zależna trochę od dogadanych szczegółów, ale 140 000zł.

#deblin #wsosp #law #wynajem #sprzedam #mieszkania #nieruchomosci
Goglez - Sprzedam mieszkanie w Dęblinie w dobrej lokalizacji dla wynajmu
	- 15-20 mi...

źródło: temp_file3049779371053714653

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dumpmuzgu

Chyba żartujesz.


??

@pamareum

to podobnie jak z warszawskiej Białołęki


Wiem :D
Mieszkałem kiedyś na Białołęce i autobusem stamtąd na Dworzec Centralny jechałem dłużej niż z Dworca Centralnego do tego mieszkania.

A tak serio, bo z tą ceną to nie jestem pewien na co zwracałeś uwagę, wyceny są na 180k, myślę że obniżka 40k na odnowienie to dobra oferta.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dumpmuzgu Oferta tylko dla tego budynku, administracja budynku się z nimi dogadała, bo te durne słupki i szlaban utrudniły ludziom życie trochę. Była lista chętnych zbierana przez administrację, temat był też omawiany na spotkaniu mieszkańców z szefostwem spółdzielni, potwierdzone info, ale nie wiem jaka cena, bo mnie ten temat wtedy w ogóle nie interesował.
  • Odpowiedz