Wpis z mikrobloga

#rozowepaski > #niebieskiepaski

Taka prawda. Są bardziej empatyczne, mają bardziej etyczne podejście do biznesu i życia i jakoś wśród kobiet nie spotyka się powszechnie szurów jak wśród facetów, nie robią zdjęć na dupeczkizprzypadku i nie robią tyle krzywych i creepy akcji. Prawie zawsze jak jakaś jest to jest to facet xd
Piszę to jako niebieski i jest mi wstyd że jestem przez to z góry oceniany i odbierany jako potencjalny creep i konfiarz.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
  • 13
@Emble: mobbing i molestowanie, dziwne podteksty od szefa w pracy przez szefa? p0lka wymyśla jak zwykle PIEKLOMEZCZYZN!111 chce chłopu kariere zrujnować

Dziwnym trafem wolałbym pracować w firmie zarządzanej przez kobiety bądź takiej gdzie jest ich więcej niż przez facetów.
Zawsze to ze strony mężczyzn doswiadczałem przemocy rówieśniczej, dokuczania i podś#!$%@?. No ale gdzie z takimi rewelacjami na prawacko-incelskim szowinistycznym gów**e ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MakaronowyStwor: Tak myślisz, bo tak się przed Tobą kreują. Jestem kobietą i wolę pracować z facetami.
1. Jak facet ma do mnie jakiś problem, to podchodzi i mi to mówi. Jak baba ma jakiś problem, to mówi to innej babie, oczernia mnie, ta druga baba powie trzeciej aż każdy będzie wiedział i na końcu dotrze to do mnie. W ten sposób durne baby unikają konfrontacji, bo przecież jak coś od kogoś
@MakaronowyStwor:

Są bardziej empatyczne

Względem słabszych tak ale tyle kłód rzucanych pod nogi w pracy między kobietami nigdy u facetów nie widziałem

jakoś wśród kobiet nie spotyka się powszechnie szurów jak wśród facetów

Tarot, przesądy, medycyna alternatywna itd., przodują kobiety
I kobiety i mężczyźni zdarzają się normami i #!$%@?, wyjdź ze swojej bańki
1. Jak facet ma do mnie jakiś problem, to podchodzi i mi to mówi. Jak baba ma jakiś problem, to mówi to innej babie, oczernia mnie, ta druga baba powie trzeciej aż każdy będzie wiedział [...]

2. Faceci dadzą sobie po mordzie i idą na piwo, wojenki między babsztylami są bardzo długie, wprowadza się jakieś obozy [...]


co za brednie xD
celowo łżesz albo mało facetów spotkałxś

3. To nie faceci wpadają