Wpis z mikrobloga

Yyy, jest pan w telewizji młodzież…od ilu lat Pan pracuje w ten sposób? Ja dopiero zacząłem pracować, ja byłem elektrykiem wysokich napięć, a tu sobie dorabiam do wypłaty, bo cienka wypłata. Wyssokie nappięcia to pewnie bardzo ostrożnie trzeba postępować? No jak saper, raz się myli, nie? A jak się pomylisz, to popiół zostaje po Tobie i nic więcej. Przepraszamy, musi Pan zejść. #!$%@? z tą..to powinni zblokować, nie powinni leźć, #!$%@? patologia i nieroby #!$%@?, za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z wypłaty, #!$%@? #!$%@?! I tak powiem, heh. Że połowę socjalu to bym uciął w piździec, połowę becikowego i tu 800+ bym #!$%@?ł, oni sobie tylko #!$%@?…co?! Siemano! Dobra, tera #!$%@? #!$%@? mnie jak wywiad udzielam. Haha, no i co dalej powiem #!$%@?… bardzo szczery ten wywiad… jestem bardzo wylewny, bo mnie boli, nie? Najniższa krajowa za trzydzieści pięć lat pracy? Oszukali mnie, banda złodziei polskich, decydentów #!$%@?, takich jak tu chodzą, nie? No.. A to, a ile Pan zarabia w takiej pracy? No w takiej pracy co mi daje, trzy złote na godzinę, to jest śmiech też na sali… śmiech na sali, nie?… a tu o #!$%@? dykty ciężkie, #!$%@? obijają się, o i #!$%@?..dobra..
#antynatalizm #socjal #patologiazmiasta #patologiazewsi
bartorex22 - Yyy, jest pan w telewizji młodzież…od ilu lat Pan pracuje w ten sposób? ...

źródło: temp_file4341570964454180412

Pobierz
  • 2