Wpis z mikrobloga

@fiolkins: nie potrafi odłożyć talerzy na miejsce i ty myślisz, że obsłuży taki wynalazek? prędzej rozwali próbując wyjąć to na siłę albo wpychając na chama

mechanizmy blokujące/zwalniające w nich są dość wrażliwe na złe ułożenie i można łatwo uszkodzić
@fiolkins: Nie wiem czy ma to dla ciebie znaczenie ale te hantle nie są robione przez bowflex, kupują je od jakiegoś producenta/hurtownika który im to branduje i ewentualnie minimalnie customizuje. Przyjrzyj się przeglądając allegro to zobaczysz że 90% hantli to to samo tylko z innym logiem, mało kto robi swoje. Więc jak już byś się zdecydował na zakup takich to poszukaj kogoś kto ma taniej bo to i tak będzie to
@fiolkins: Do domowej siłowni wydaje mi się, że takie coś jest lepsze niż zwykłe hantle skręcane. Nie tracisz czasu na przekładanie, w domu też trzeba ostrożnie obchodzić się z ciężarem, co dodatkowo wydłuża czas.
A takie hantle regulowane, cyk 10 sekund i robisz serię innym ciężarem. Żałuję że nie kupiłem czegoś podobnego.
@fiolkins polecam. Jedynym minusem jest cena ale na początku roku była duża promka na sportino i kupiłem chyba za połowę ceny. Ale co do plusów to wygoda. Nie trzeba się bawić w zmianę talerzy, szukać ich czy zakładać zaciskow. Przerwa między seria to rzeczywiście przerwa a nie czas na zmianę obciążenia. Jeśli cenisz sobie czas, wygodę i miejsce a cena nie gra roli to bierz. Nie zawiedziesz sie