Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, potrzebuje waszej pomocy, czy ktoś miał podobnie?

Pochodze z biednej patologicznej rodziny, stary katował mnie i moją matkę niestety tego nie pamiętam bo się powiesił gdy miałem 3 lata, miał okropne długi, matka nie była pijaczką ani złą osobą jako jedyna dała mi najwięcej ciepła w domu, razem z babcią bo dziadka niestety już nie było gdy przyszedłem na świat. Od małego jestem wyszydzany w szkole, już w podstawówce wyzywali mnie że jestem synem wyhuśtanego #!$%@?, byłem bity w szkole średniej przez równieśników dlatego ją rzuciłem w wieku 17 lat i popadłem w depresje, nie moge znaleźć miejsca wśród ludzi nie chcą mnie do pracy już nawet nie na sam fakt o braku szkoły a o opinii syna wyhuśtanego chu ;( Pomóżcie mi co mam zrobić?

#pomocy #kiciochpyta #przegryw #depresja #potrzebapomocy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: wyprowadź się ze swojej zabitej dechami wsi, idź do psychiatry, znajdź pracę, byle jaką, ale taką żebyś wytrzymał te parę miesięcy, idź do szkoły dla dorosłych i skończ szkołę średnią a później co tylko sobie wymyślisz, siłownia, szkolenia, kursy, certyfikaty, uprawnienia, w tym na pojazdy, żeby zmienić pracę na lepszą i jakoś to będzie
  • Odpowiedz