Wpis z mikrobloga

No to wszystkiego dobrego wykopowe Mirabelki.

IRL nie mam niestety nawet komu tego powiedzieć, lub czymś obdarować.

Tzn. teoretycznie mam nawet narzeczoną, to już 8 lat, ale ten związek to jakaś jeb"#&*a fikcja, więc swojej tego nie powiem, bo i po co?

Przez cały tydzień wymieniliśmy może z dwa razy "cześć, cześć" mijając się w domu i kilka sms - gdzie to ja napisałem żeby coś przekazać. I tak od dobrego pół roku?

Myślałem nawet o jakimś prezencie, a nawet dla jej matki, ale dla kogo i po co? Żeby, jak przy każdej podobnej okazji usłyszeć "nie trzeba było" i pędzić kolejne tygodnie bez cienia zainteresowania?

()

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #kobiety #dzienkobiet #8marca #nocnazmiana #zalesie #gownowpis #przegryw #zwiazki
  • 7
  • Odpowiedz
Przez cały tydzień wymieniliśmy może z dwa razy "cześć, cześć" mijając się w domu i kilka sms - gdzie to ja napisałem żeby coś przekazać. I tak od dobrego pół roku?


@Mentis_capta: zrób jej dziecko.
Dziecko naprawi związek ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Mentis_capta: Przykro to słyszeć, na twoim miejscu poważnie zastanowiłbym się nad sensem kontynuowania tego wszystkiego. Wiem, że ciężko Ci nawet o tym pomyśleć po tylu latach razem, ale uwierz mi, że to nie to i będzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mathas:

Przykro to słyszeć, na twoim miejscu poważnie zastanowiłbym się nad sensem kontynuowania tego wszystkiego.

Tak, już nie ma co kontynuować, wszystko biernie obumiera.

Wiem, że ciężko Ci nawet o tym pomyśleć po tylu latach razem, ale uwierz mi, że to nie to i będzie tylko gorzej.

Nigdy nie uważałem, że zwiazek to ma być relacja oparta na "tym czymś", podchodziłem do tego bardziej jak do pracy benedyktyńskiej - jak nie
  • Odpowiedz