Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ciężko mi się przyznać przed sobą że mam iq z 70 i nadaje się jedynie do zamiatania ulic. Jestem aspołecznym milczkiem na bezrobociu i nie wiem co dalej, boję się nawet iść zamiatać ulice, bo boje się oceny ludzi. Jestem już zmęczony.

#depresja #samotnosc #bezdomnosc #przegryw #fobiaspoleczna #niskainteligencja #niemowa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
@mirko_anonim: genetycznie możesz mieć mutyzm wybiórczy lub z wczesnego dzieciństwa tzn flash backi z Wietnamu kiedy stary wracał z pracy i szukał kluczy to wtedy się wytworzyły lęki
to się leczy w wieku przedszkolnym później nie jest wyleczalne więc można iść od razu do uśpienia bo w tych czasach niemowa to bardzo duża niepełnosprawność
najśmieszniejsze jest to że nie ma z tego nic nawet orzeczenia
@trinty: masz rację, że lęki z dzieciństwa potrafią #!$%@?ć dorosłe życie ale dobry terapeuta jest w stanie ogarnąć nawet u dorosłej osoby. Chodzi o to, że lęki i traumatyczne przeżycia ciągle znajdują się w hipokampie, czyli ciągle są przeżywane jako obecne.
✨️ Autor wpisu (OP): @trinty: Ponoć jak niemowlę mało ważyłem a dodatkowo głowa mi się zblokowała w miednicy przy wyciąganiu więc mogło być jakieś niedotlenienie. Chciałbym żeby mnie uśpili, tylko każą mi żyć a dodatkowo wszyscy mnie obwiniają o lenistwo i próbują wykorzystywać...


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
@mirko_anonim: ja mam tyle
wczoraj robiłem
nie potrafię w interpunkcję aaa jako że mam autyzm to mam tyle co op 70 bo wada wymowy do tego mutyzm
Tak jak wspomniałem możesz mieć normę ale i tak będzie 70 z uwagi na brak umiejętności socjalnych
trinty - @mirko_anonim: ja mam tyle 
wczoraj robiłem 
nie potrafię w interpunkcję aaa...

źródło: 1000000495

Pobierz
@mirko_anonim: każdy kto urodził się przed wprowadzeniem cesarki i przed 89r ma niedotlenienie w jakimś stopniu
Każdy dosłownie w tym kraju
Moja matka miała poród pośladkowy
ale urodziłem się w komunie ost rok
Oddziały położnicze były podobne do zakładów pracy produkcyjnych z taśmociągiem
Kobieta w Rzeczpospolitej ludowej musiała urodzić dziecko nawet jeśli lekarz miałby skakać na jej brzuchu
✨️ Autor wpisu (OP): @K-S-: Wyszło mi 133 ale skończył mi się czas przy 32 czy 33 zadaniu. Ojciec całe życie mi mówił, że coś zepsuje, że mam niską inteligencję, a do tego wmawiał mi że jestem gejem bo nie mam typowo męskiej twarzy. Moje poczucie własnej wartości jest na najniższym możliwym poziomie, a ten test niby pokazuje, że nie jest ze mną najgorzej, ale ja coś myślę, że samo
@mirko_anonim: doradzam ci zrobić test na autyzm ADOS-2 jak ubierasz ale musi wyjsc w sr średnim minimum bo wtedy Możesz iść do zakładów aktywności zawodowej i nie być bezrobotnym
jak wyjdzie Asperger to nic z tego
Bo Tam przyjmują ze średnim stopniem
to są takie firmy dla niepełnosprawnych mogą ci pomóc nawet osobiście
z mieszkaniem i wszystkim
@mirko_anonim: Czyli to nie ty jesteś głupi, tylko całe twoje otoczenie za tobą nie nadąża.

Powiem szczerze nie wiem jak Ci pomóc, ale uważam że przede wszystkim potrzebujesz zmiany otoczenia. Co do pracy, poszukaj czegoś prostego (omijaj fabryki i magazyny) jeżeli powiesz szefowi że uciekasz z domu bo masz toksycznych rodziców to powinien spojrzeć na ciebie bardziej pozytywnie, ale szczegółów lepiej nie opowiadaj. Jak ogarniesz prace to poszukaj jakiegoś pokoju na