Wpis z mikrobloga

Jak się napatrzę jak kobiety kłamią, manipulują, udają poszkodowane, zmieniają zdanie co chwila, obarczają Cię winą gdy przyłapiesz je na czymś złym to nie wiem czy umiałbym zaufać kobiecie już. Zaczynają mnie odpychać.

Przez długi okres czasu myślałem, że przesadzamy z tym wszystkim, ale prawda jest iście czarna. Każdy przypadek trzeba traktować indywidualnie, nie wykluczam istnienia wyjątków, ale już mnie nie dziwi jak ktoś napisze tu, że zerwał związek z kobietą ze względu na blackpill.
#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #mgtow
  • 6
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: no jest takie powodzenie z baba zle, bez baby jeszcze gorzej.
ciezko jest znalezc wartosciowa kobiete, duzo szonow, ulanych lasek, borderki etc., ale jest to mozliwe.
trzeba sie szanowac! nie wybaczac zdrad, nie byc kukoldem

nie ma co szukac na sile zwiazku, a do tego czasu umawiac sie na niezobowiazujace spotkanka-peklowanka
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: już wiem co z waszym pokoleniem jest nie tak. Nie potraficie wyciągać wniosków z porażki. Kiedy ja randkowałem to uczyłem się jakie cechy kobiety są ważne a jakich należy unikać. Wy natomiast po pierwszych porażkach znajdujecie sobie jakiegoś blackpillowego guru i kierujecie do niego modły. Wiadomo że taka postawa jest najłatwiejsza bo nie musisz podejmować wysiłku. Jest jeszcze jedna grupa facetów która bezkrytycznie odnosi się do kobiet i spermi
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: absolutnie nie podważam Twojego zdania, natomiast myślę, że jest to raczej kwestia zachowania obu stron. Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach wartości zostały zepchnięte i bardzo ciężko jest nawiązać prawdziwą i szczerą relację.
  • Odpowiedz
@Liryczne_MMA: Niech każdy sobie żyje jak chce jednak taki seks bez miłości nie jest dla mnie. Po drugie, nie chce mi się małpować przed babami. Po trzecie choroby i teraz kwestia tego, że możesz być skazany za gwałt, bo się kobieta rozmyśliła.

@Tereskaxoxo Masz rację, mężczyźni też często są okropni. Dopuszczają się przemocy wobec słabszych np. kobiet co jest niedopuszczalne (chyba, że jakaś wariatka zaczyna sama bić). Mam pełną
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield nie wiem jak bardzo jestem doświadczony, mam ponad 30 lat, randkuje z przerwami od 15 lat i nie poznałem kobiety, która chciałby ze mną być i jednocześnie nie próbowała wzbudzić zazdrości, a to najbardziej delikatna forma wywierania wpływu. Czy to coś złego? Kobiety już takie są i tyle, jak znasz ich naturę i to akceptujesz to to nie przeszkadza a nawet pomaga, można to nawet polubić.

Powiem więcej, to dzięki
  • Odpowiedz