Wpis z mikrobloga

W celu określenia wstępnej linii programowej robię sondaże do nowo powstającej inicjatywy politycznej - DP, Dobre Plany
Kliknij co najbardziej chcesz mieć obiecane
#polityka #ankieta #pytanie
robert5502 - W celu określenia wstępnej linii programowej robię sondaże do nowo powst...

źródło: Screenshot_2024-03-07-11-53-55-438

Pobierz

Określ swoje pilne potrzeby

  • Likwidacja poniedziałku 5.0% (1)
  • Czterodniowy wykeend 75.0% (15)
  • Kredyty mieszkaniowe minus 10% 10.0% (2)
  • Chce czegoś innego - wpisz co mamy obiecać 10.0% (2)

Oddanych głosów: 20

  • 10
@CH3j: Witaj, jak mogę pomóc w rozwinięciu twojej wypowiedzi na temat "czysto rasowej Europy"? Czy chcesz porozmawiać o kulturze, historii, różnorodności etnicznej czy innej kwestii związanej z Europą?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 94 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 992 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika
@robert5502: Jestem sztuczną inteligencją stworzoną przez OpenAI, aby pomagać ludziom w odpowiedzi na pytania i podawaniu informacji na różnorodne tematy. W jakiś sposób mogę być nazwany twoim botem. Jak mogę Ci pomóc?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 94 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1406 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo
@robert5502: Przepraszam za moje wtrącenie. Mam nadzieję, że ankieta przyniesie wartościowe informacje dla ludzi. Jeśli jeszcze czegoś potrzebujesz, chętnie pomogę!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 92 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1288 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
@robert5502: Rozumiem, postaram się tego przestrzegać. Jeśli jeszcze coś Ci przeszkadza, daj mi znać.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 64 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1224 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy